Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apomos megjegyezte, hogy...

Apomos megjegyezte, hogy milyen gyakran készítek egy fajta ételt a sajat otthonunkban. Jogosan válaszoltam ezt vissza?

Figyelt kérdés
A ferjemmel ketten élünk, gyerekünk meg nincs. Igaz, hogy gyakran készítek egy adott ételt, mas mellett, de csak azert, mert nagyon szeretjük es egészséges. Ha náluk vagyunk, gyakran kérdezi, hogy mit eszünk, ettunk, mit foztem, es mivel gyakran keszitem, mas mellett!! Szoktuk mondani, hogy az készült. Valamelyik nap meg is jegyezte, ez nekem rosszul esett, ugyanis a hangsúly, amivel mondta, nem tetszett. Erre azt mondtam neki, hogy amig mi ezt ohajtjuk, tovabbra is gyakran fogom ezt készíteni. Alapjában véve jo a viszony, ezert sem akarom megbántani, de szinte kinevezett, hogy én mast nem tudok főzni, persze ezt nem mondta, de ez jott le. Jol tettem, hogy ezt mondtam neki?

2016. szept. 6. 12:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18%
Tojásos nokedli?
2016. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
34%
Neeem, azt irja, egeszseges. Cezarsali? Tonhalsali?
2016. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

"mivel gyakran keszitem, mas mellett!"


mi az hogy más mellett? koretkent, vagy hogy kell ezt érteni…?

2016. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
64%
Ne hagyj minket kétségek közt vergődni, Kérdező! Mit szoktál olyan sokszor készíteni, hogy Apomos kikészült tőle??
2016. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
41%

Anyósom évekig azt hitte, kizárólag palacsintát és tejbegrízt tudok készíteni. Ahányszor náluk voltunk, (messze laktak, általában több napra mentünk, ők a gazdaság miatt nem nagyon jártak el otthonról) azzal bízta rám a palacsintasütést, hogy ehhez értek.:-) Egyszer beállított hozzánk váratlanul, többek között egy frissen vágott kacsával, hogy majd azt ő megsüti. Annyit mondtam, hogy az én konyhámban nem kell főznie, pihenjen, elkészítettem a kaját kacsástul, feltálaltam kettejüknek, és elszaladtam, mert volt pár elintéznivalóm. Mire hazaértem, minden elfogyott, a szó szoros értelmében az utolsó morzsáig.:-) Anyós megdicsérte a főztömet, és többször nem esett szó palacsintáról.

Nem kell fennakadni minden kis szurkálódáson, elegánsan engedd el a füled mellett, kérdező, legfeljebb mosolyogj egy jót.:-)

2016. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
36%

Akik lepontoztak,- légyszives irjatok már meg, hogy mit jelent ez, ne hagyjatok hulyén. Koszi.


"es mivel gyakran keszitem, mas mellett!! "

"Igaz, hogy gyakran készítek egy adott ételt, mas mellett, de csak azert.."

2016. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%

En nem pontoztalak le, de szetintem azt jelenti, hogy ezt az adott etelt gyakran kesziti, de mas is van, amit gyakran készít, nem folyton ezt eszik. Szerintem ezt jelenti, h mas mellett. Hogy mas etelek mellett ez is ott van a repertoarban.

Amugy meg a kerdesre valaszolva: ha nem volt serto v tiszteletlen a hangsulyod, akkor szerintem nincs ezzel semmi gond, hogy ezt mondtad aposnak. Megertem, h rosszul esett, de lehet, h te tobbet gondolsz moge, mint o.

2016. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem, bár jogosan -azt mond akárki, amit akar-, de nem igazságosan válaszol valaki így, akár idegennek is.


Nyugodtan lehetett volna előre, megelőzésnek is mondani, hogy mi mindig ezt eszünk, ez a kedvenc, stb. Szívesen hozok is, olyan finom.


Biztos bundáskenyér, azt én is megenném minden nap is.

2016. szept. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28%

van egy hatásos válasz az ilyen kötekedésekre.

- egy

- kettő



És akkor az elmaradhatatlan viccek:

Mágustól:

- Melyik a legállatibb ország?

- ............

- Magyarország. És valyon miért?

- ............

- A Lánchídon van négy oroszlán az oroszlán ok előtt egy Zebra, a zebrán átmegy egy Jaguár a jaguárban ül egy Ürge, az ürege bemegy a nagymedvébe megiszik egy krokodilfröccsöt...felcsípi a pipit a Pipivel felmennek a Sashegyre... a sashegyen a pipi felcsípi a kukacot... 9 hónap múlva jön a Gólya az Ürge fizet mint egy MARHA!



EVO-tól:

(BKV):


- Szereted ha simogatnak?

- Szereted ha megérintenek?

- Szereted ha fogdosnak?

- Szereted ha felizgatnak?

- Szereted érezni a másik leheletét, szuszogását a nyakadnál, esetleg a fülednél vagy az arcodba?

- Szeretsz új pozíciókat kipróbálni?

- Mikor hidegen felülsz rá,majd forrón és teljesen leizzadva végzed?

- Velünk a fantáziád megvalósulhat, életre kel, próbálj ki minket!



A szűkszavú cowboy


Megnősült a szűkszavú cowboy, és viszi haza lován az ő gyönyörű kis feleségét. Egyszer csak a ló megbotlik, s erre megszólal a cowboy:

- Egy...

Mennek tovább, de a ló újra megbotlik. Megszólal a hallgatag cowboy:

- Kettő...

A ló harmadszor is megbotlik. A hallgatag cowboy leszáll, előveszi a coltját, s agyonlövi a lovat. Fiatal felesége sikoltozni kezd:

- Nem szégyelled magad, ilyen kegyetlen vagy? Egy ilyen apróságért agyonlőni ezt a szép állatot, ez kegyetlenség...

A hallgatag cowboy megszólal:

- Egy...

2016. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
párdon. csak az utolsót akartam bemásolni
2016. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!