Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Velem van a hiba vagy a párom...

Vien kérdése:

Velem van a hiba vagy a párom családjával?

Figyelt kérdés

A párom családjánál lakom egyéb okok miatt. Apósom egy alkoholista,semmivel nem foglalkozik csak az italal. Anyósom nem rég nem bírta tovább így elköltözött mostanra már az új párjához. Apósom persze minden nap a párom fejéhez vágja hogy :menjen az új apjához. Emellett van egy testvére is páromnak aki egy ingyenélő . Állandóan be jön a szobánkba elveszi a cuccainkat. Soha nem vesz magának cigit a miénket szívja. 1 kg kenyeret nem vesz . De ha én nem főzök ki van akadva . Mostanába rá szoktam arra hogy amit apósom vesz abbol főzök.


Szerintetek mit tegyek ??

24/L



2016. szept. 19. 10:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Koltozzetek el. Amig aposod hazaban laksz ingyen, nem sok szavad van.
2016. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

"A párom családjánál lakom"

"amit apósom vesz abbol főzök"

"van egy testvére is páromnak aki egy ingyenélő"


A leírtak alapján te is egy "ingyenélő" vagy.

2016. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azt elfeljtettem mondani hogy elkezdtük felújitani a házat és caak én és a párom csinalunk/veszünk bármit a házhoz és semmiben nem segítenek
2016. szept. 19. 10:53
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

" elkezdtük felújitani a házat "


De megis mi a bubanatos lófüttynek?


Egyszeruen nem ertem az embereket.

2016. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Hat, ha annyi eszed van, hogy ebbe a helyzetbe meg penzt is oltok, akkor sok sikert hozza, abszolut megerdemlitek. De egyebkent, ha ilyen szinvonalu helyre mesz, akkor mit csodalkozol? Bagozzatok, igyatok, hamarosan ugyis beillesz majd oda meg jobban :D. Cigi mar megvan :"D.
2016. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Veled is, velük is. Ha erős jellemű lennél, akkor hajtanád magad és párodat is hogy több munkával tölük függetlenül saját/bérelt lakásban éljetek, és akkor nem kellene foglalkozni velük. Cigin pl. simán sporolhattok havi pár tízezret.
2016. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Családi gonodok miatt kellett ide jönnöm. Párom és az én munkahelyem is közel van innen. Azt hogy miért újítjuk a házat meg szerintem alapvető hogyha hivatalosan a páromé is a ház . Költözés tervbe van . Csak addig gondoltam kérek valami tanácsot. Ingyenélőnek nem mindanám magam mivel mindig adunk pénzt. Mindig tisztán tartom a házat a munka mellett.
2016. szept. 19. 11:19
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjátok el őket a francba, ez nem állapot! El kell költözni, minél gyorsabban!
2016. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiába várod, hogy itt bármi magától pozitív irányba változzon. El kell költözni, akkor is, ha egy ideig kénytelenek lesztek szegényesebben élni.
2016. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
De ha tervben van a költözés, mi a sz@rnak öltök pénzt ennek a háznak a felújításába? :'D
2016. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!