Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Velem van a hiba vagy a párom...

Vien kérdése:

Velem van a hiba vagy a párom családjával?

Figyelt kérdés

A párom családjánál lakom egyéb okok miatt. Apósom egy alkoholista,semmivel nem foglalkozik csak az italal. Anyósom nem rég nem bírta tovább így elköltözött mostanra már az új párjához. Apósom persze minden nap a párom fejéhez vágja hogy :menjen az új apjához. Emellett van egy testvére is páromnak aki egy ingyenélő . Állandóan be jön a szobánkba elveszi a cuccainkat. Soha nem vesz magának cigit a miénket szívja. 1 kg kenyeret nem vesz . De ha én nem főzök ki van akadva . Mostanába rá szoktam arra hogy amit apósom vesz abbol főzök.


Szerintetek mit tegyek ??

24/L



2016. szept. 19. 10:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%

Persze ő az ingyen élő, mert nem akarja tartani a párja testvérét... Hát csúcs. Azért mert apósnál lakik nem köteles mást is tartani. Após mondjon egy összeget, fizessék de mást ne tartson...

A kérdésre, nem tudsz mit tenni. Külön koszt. Esetleg a szobátokba vesztek egy saját hűtőt így elkerulod h meg egy el amit vesztek, vagy megbeszélitek h igen főzöl rájuk, de mivel négy vagytok a kaja költséget is négyen álljátok, a rezsinek is a negyedét mindennek, ha újítások vannak annak is a nwgyedét

2016. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem kötelező ott lakni.
2016. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 13:16 kor válaszoló. Ez így toertenik FIZETEK higy itt lehessek . A válaszod köszönöm be próbalkozok mindennel hogy ez a pár hónap elviselhető legyen .
2016. szept. 19. 14:07
 24/26 anonim ***** válasza:
67%

Ennyi ésszel Németországban sem fogtok megélni.

Itt van két felnőtt dolgozó ember.. Miért nem vesztek ki egy pici albérletet? Nem kerülne szerintem többe, mint amennyit most fizettek apósnak...és nyugodtan lehetnének kettesben, nem tarhálna senki... Komolyan meg is érdemlitek a sorsotokat, hogyha ilyen hülyék vagytok. Inkább fizettek apósnak+újítjátok a házát, pedig nem valami kedves veletek.. Jobban jarnatok alberlettel.. És mondom, ennyi ésszel hamar vége lesz a Németországi karriernek. Arra kár félre tenni, aki itthon is életképtelen, az külföldön is el lesz veszve.

Aki meg írta, hogy budosek és igenytelenek vagytok, az a cigi miatt írta. Láttam, hogy még ezt is el kell magyarázni, mert nem érted.

2016. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem sokan olvasták, amit írtál...

De nagyon nagy ötletem nekem sincs.

Egy frusztrált alkesznál max arra lehet várni, hogy majd elviszi a májzsugor, de az sokáig tart.


Az öcsikét azért csak ki lehetne zárni az életetekből, mondjuk egy zárható ajtóval, és nem adnék neki semmit.

2016. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
55%
Koltozzetek el, kulonben egy ido utan ra megy a kettotok kapcsolata .....
2016. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!