Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Velem van a hiba vagy a párom...

Vien kérdése:

Velem van a hiba vagy a párom családjával?

Figyelt kérdés

A párom családjánál lakom egyéb okok miatt. Apósom egy alkoholista,semmivel nem foglalkozik csak az italal. Anyósom nem rég nem bírta tovább így elköltözött mostanra már az új párjához. Apósom persze minden nap a párom fejéhez vágja hogy :menjen az új apjához. Emellett van egy testvére is páromnak aki egy ingyenélő . Állandóan be jön a szobánkba elveszi a cuccainkat. Soha nem vesz magának cigit a miénket szívja. 1 kg kenyeret nem vesz . De ha én nem főzök ki van akadva . Mostanába rá szoktam arra hogy amit apósom vesz abbol főzök.


Szerintetek mit tegyek ??

24/L



2016. szept. 19. 10:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Egy tűz után te se élnél szivesen rossz lakásba.
2016. szept. 19. 11:49
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
Kérjél tőlük pénzt a főzésre.
2016. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
Aha, tehat szamodra logikus, hogy penzt olsz egy olyan hazba ami sosem lesz a tied, amiben sosem fogtok ketten elni, es amibol el is akartok koltozni, es mindemellett panaszkodsz a penzre mikozben ezreket koltesz arra hogy budos es igenytelen legyel. Nincs tobb kerdesem :"D. Jo lesz ott neked az alkoholista es az ingyenelo kozott, hasonlo a szinvonal de majd ugyis idomulsz :D.
2016. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

Minek költötök egy ilyen helyre??? Sose lesz a tiétek. Párod testvérék is örökölni fogják. Akkor majd ti tartjátok el a párod testvérét??

Nagyon rossz megoldást választottatok.

Átmenetileg okés lehet, de ahogy kicsit összeszeditek magatokat menjetek albérletbe. Két keresetből már csak el vagytok a pároddal. És legalább a saját magatok urai vagytok.

2016. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha apósod vesz főzéshez valót, akkor főzől, ha nem vesz, akkor meg nem? Talán apósodnak kellene eltartania téged is? Az ő házában laksz, ott van ám rezsi is, és meg is kell élni. Te nem vagy haszontalan, ingyenélő?
2016. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Kedves 11:50 kor hozzászóló.

Nem értem hogy miért lennénk igénytelenek pláne büdösek . A felújitasban nem aranykerítésre gondoltam pl :festés álmenyezet

Németországba fogunk menni jovőre és nem fogok 0 tőkével ki menni


Kedves előző!

Amint le írtam adunk pénzt neki. És mindent megcsinalok amit persze tudok. Amelett hogy ő vesz ugyanúgy veszem én is . Ha esetleg ő már elköltötte volna .

2016. szept. 19. 12:04
 17/26 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, ha após azt szeretné hogy elhúzzatok, főleg ha többségi tulajdonos, pláne ha haszonélvezete van az egész ingatlanra, akkor ott kár felújítással hosszabb távra terveznetek.
2016. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

Hogy fog az após örülni,hogy volt két banga aki felújította az egész házat :D


Ti meg jó hülyék vagytok.

Mi a szent szarért nem mentek albérletbe?!

2016. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
minek öltök egy olyan házba amibe a büdös életbe nem fogtok beköltözni, mivel após és fia még sokáig fog élni? ennyi erővel albérletbe mehettetek volna. Komolyan mondom nem vagytok épek.És a családi viszonyt figyelve félrerakni sem volt lehetőségeket így meg pláne nem értem minek vagytok ott.
2016. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintetek mit tegyek ?? "


Viseld el amig szeretned aztan koltozz el. Megvaltozni ugysem fog a helyzet.

2016. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!