Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Merjem felhívni a jövendő...

Merjem felhívni a jövendő anyósomat?

Figyelt kérdés

Megszeretném sütni a barátomnak a kedvenc tortáját,de csak az anyukájának van meg az a recept amit ő annyira szeret,ezért arra gondoltam,hogy felhívnám adja meg a receptet,csak nem tudom,hogy vajon hogy reagálna,mert még távolról láttuk egymást párszor meg köszöntünk,de nem voltunk még akkor a barátommal együtt,azóta pedig nem volt időnk a találkozásra.

Szerintetek?


2016. szept. 19. 15:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Na nehogymár csak egy fajta tortát szeressen, vagy hogy csak neki legyen meg a recept :D

Én nem hívnám fel mert a későbbiekben rosszul is elsülhet pl ha uralkodó típus az anyós jelölt pajti akkor a későbbiekben beleszól majd mindenbe ha kéred ha nem.

Hány évesek vagytok amúgy?

2016. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
Simán! Ez jó pont is lehet. Akár meg is süthetnétek együtt, alapja lehet egy későbbi jó viszonynak.
2016. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem csak egyfajta tortát szeret,de ő is általában olyan dolgokat vesz/csinál amiket szeretek,ezért szeretnék a kedvében járni. :)

Ugyan csak távolról láttam,de csak pozitív dolgokat mondtak róla(bár kitudja).

Én 24 vagyok ő 29.

Kettes!Arra sajnos nincs alkalom,mert elég messze lakik tőlünk,de köszi a választ.

2016. szept. 19. 15:36
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább egy másikat sütnék, amit szintén szeret, hátha elsőre nem lenne olyan finom, mint a mamáé. :-)
2016. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Ne !!!várd meg míg bemutatnak és tudni fogja ki vagy. Ez így tök gáz. Meg tényleg igaza van az elsőnek hogy nehogy már csak azt az egy tortát szeresse. Vicc egy kicsit amit írsz. Azt sem tudod milyen az anyja, lehet soha nem is adná a receptet. Ismerkedjetek meg, alakíts ki jó viszonyt és utána jöhet a recept csere. Gyakorlatilag a fia ismeretlen barátnője vagy. Vannak akik ezt úgy fogják fel hogy egy senki.
2016. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem mondanám,hogy ismeretlen,mert már beszélt rólam és látott is.

Egyébként igazad van most hogy belegondolok tényleg elég viccesen jönne ki. :D Mindegy akkor keresek egy hasonlót!

2016. szept. 19. 15:46
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Ne az anyja tortáját másold hanem légy egyedi. Csinálj egy olyat amit esetleg ugyanúgy szerethet és később lesz mire emlékezni sztorizni. Van olyan süti amit mindig a mamám szokott. Anyukám hiába sütötte meg és hiába lett finom de nem olyan mint a mamáé. Pedig ugyanaz a tecept. És ez fordítva is igaz. Lehet megsütöd és finom lesz de azt az anyjához köti.
2016. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet,köszi!
2016. szept. 19. 15:50
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Én sem hívnám fel....
2016. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
"Jövendő anyósom"....:) Kicsit előreszaladtál kislány.... Lehet holnapután lecserélnek és akkor már nem ez lesz a felállás. Ne te erőszakold ki, hogy mindenképpen megismerhesd az "anyós"-t, amikor még csak a barátnő vagy.... Kicsit erős. Válassz más tortát vagy keress rá a neten, ott minden megvan. Ne akarj bevágódni annyira. Nem lehet olyan nagyon különleges az anyós tortája vagy ha mégis, ha tőled is azt kapja a srác, akkor látja, hogy mennyire az anyja helyét akarod átvenni. Igy van. Légy eredeti.
2016. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!