Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek az anyósommal?...

Mit tegyek az anyósommal? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: feleségemmel nagyon szeretjük egymást, van egy nyolc éves fiúnk. Jól megvagyunk. Anyósomékat meg szoktuk látogatni, eddig minden stimmelt, nem volt semmi gond. Azonban anyósnak megromlott a házassága apósommal. Anyós teljesen megváltozott, kötekszik, lelkileg terrorizálja apósomat, és a feleségem másik testvérét. Ez nem lett volna elég, az anyós elkezdte telefonon zaklatni a feleségemet, vagyis a saját lányát. Felhívja telefonon és olyan dolgokat mondd a feleségemnek, hogy szegénykém sír. Feleségem meg akarja szakítani a kapcsolatot az anyjával, mert lelkileg már kikészült. Nekem is fáj, amit az anyós művel, annak ellenére, hogy a feleségemmel nagyon jó viszonyban volt. Anyós áskálódása már odáig fajult, hogy a sógorom felesége beadta a válókeresetet. A feleségem azt mondta, hogy nem engedi, hogy az anyja elválasszon minket egymástól a kötekedő viselkedésével, ezért inkább megszakítja vele a kapcsolatot. Én nem tudom, mit tegyek? Szeretem a feleségemet és tiszteletben tartom az érzéseit, a véleményét. Tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy mit tegyek. Ha tartjuk a kapcsolatot továbbra is az anyóssal, hát annak nem lesz jó vége, már így is eléggé zaklatott idegállapotban van a feleségem miatta. Nagyon fáj neki, hogy az anyja így viselkedik. Ha megszakítjuk a kapcsolatot anyósommal, akkor nyugalom és béke lenne ismét. Nem veszekszünk a feleségemmel, csak annyi a gond, hogy lelkileg kikészült, sír, nehéz vigasztalni. Szóva mit tegyek az anyósommal???? Mit tegyünk??????

2016. nov. 17. 10:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#19, megértem a felháborodásodat. Én is "fel voltam háborodva", mikor anyám öngyilkos lett egy ilyen miatt.
2016. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!