Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mást sem köszönt fel a szülina...

Mást sem köszönt fel a szülinapján az anyós/após, vagy csak engem nem?

Figyelt kérdés

Komolyan, szerintem még azt sem tudják, hogy hány éves is vagyok. Tavaly a férjem megégette a kezét, miközben sütötte nekem a tortát, anyósom megkérdezte, hogy mi lett a kezével, mondta, hogy nekem sütött szülinapi tortát...erre semmi, hogy jajj, ne haragudj, kiment a fejemből, boldog szülinapot vagy valami, semmi.

Bezzeg a lányuk élettársa 10-20 ezres kerti szerszámokat kap. Tényleg nem ajándékot várok, csak egy Isten éltessen-t.


2016. nov. 23. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha zavar nyisd ki a szádat...és jelezd
2016. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Soha nem mondott semmit. 7 éve vagyok együtt a férjemmel. Én sem mondtam neki sosem, higy Isten éltesse, valahogy nem jönne a számra...

Gyerekeket sem köszönti. Az higy engem nem köszönt egyaltalán nem zavar, nem is érdekel, de hogy a kisunokáival szemben is egy budos paraszt az nagyon bant,de nem szólhatok semmit, mert a ferjem szerint így kell elfogadnom. Ferjem nagy becsben tartja az anyjat. Nem tudom, hogy a ferjemnek mond e valamit a szulinapján...nem is kerdezem inkábv.

2016. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Engem sem. De nekem köszönni is alig akarnak, ha megyek hozzájuk.
2016. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyós sajnos meghalt.o köszöntött névnapomon is.após is felhív legalább h boldog szülinapot kívánjon.Férjem húga facen szokott irni par sort.(mi 31,hug 21)
2016. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem felhívott, mondta, hogy majd ha találkozunk, odaadja az ajándékot, amit nekem szánt, azóta sem adta oda. Közben neki is volt már szülinapja, én felköszöntöttem, ajándékot is vettem neki, de azóta sem kaptam meg a beígért ajándékot. :D


Egyébként olyan formában, ahogy te leírtad, ez szimplán bunkóság. Egyébként milyen a viszony köztetek? Hogy áll hozzád? Kedvel téged? Te meg szoktad őt köszönteni?

2016. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, nekem sincs se szulinapom, se nevnapom, de boldog karacsonyt/ujevet sem szoktak koszonteni. :) teszek ra
2016. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Engem se köszönt fel anyósom, pedig a fiával(azaz a párommal) egy napon van a születésnapunk!

Sőt valamelyik nap "ütötte" meg a fülemet, hogy sógorom tegezi is őket. Annyi hogy sógorom idősebb tőlem 10 évvel. (Ő 35 én 25). Én 5 éve vagyok a családban, sógorom meg 5 hónapja...

2016. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
10 évből talán 2-szer mondta az elején.Már egyáltalán nem.Sem névnap se szülinap.Már énsem mondom neki...Apósom mindig felhív.Csak nekem nem mondja.Párom tesojának barátnöjének mindenre torta,süti...másfél éve vannak együtt,másfél éves unoka van onnan.utolso nálunk is ez van a tegezéssel.már lesz...m énis.
2016. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A szemembe bájolog, de úgy érzem, nem vagyok a családjuk tagja...

Felköszöntjük mindig őket, de szerintem ezentúl én se fogom őket.

A férjem is kap mindig ajándékot tőlük....

Anno eljegyzésre meg vettek egy kávéfőzőt. De jó drágát. Úgy, higy a férjem rajong a kávéért, én a szagától is rosszul vagyok. És mindezt 4-en hozták össze, a sógornőmékkel együtt. Majd nagy bociszemekkel értetlenkedtek, hogy miért nem.örülünk az ajándéknak. :D

Annyira bosszantó...

2016. nov. 23. 17:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kavefozos storyt mar olvastam itt egyszer, rendesen pofatlanok! :) ne vidd te se tulzasba a koszontest...en anyosomnak mindig a ferjem exe lesz az etalon, vele vasarolgatni, ide oda jart, nekem meg egy pohar vizet is fel ora utan tolt.....
2016. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!