Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mást sem köszönt fel a szülina...

Mást sem köszönt fel a szülinapján az anyós/após, vagy csak engem nem?

Figyelt kérdés

Komolyan, szerintem még azt sem tudják, hogy hány éves is vagyok. Tavaly a férjem megégette a kezét, miközben sütötte nekem a tortát, anyósom megkérdezte, hogy mi lett a kezével, mondta, hogy nekem sütött szülinapi tortát...erre semmi, hogy jajj, ne haragudj, kiment a fejemből, boldog szülinapot vagy valami, semmi.

Bezzeg a lányuk élettársa 10-20 ezres kerti szerszámokat kap. Tényleg nem ajándékot várok, csak egy Isten éltessen-t.


2016. nov. 23. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem felfog hivni. Mindig felhiv, elotte jovunk mindig mint most 1hèttel. Es ajandekot is vesz. Pedig nem kellene.

A nevnapomon is felkoszont. :)

2016. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Engem felköszönt, és utálom :D (nem szeretem, ha bárki a szülinapommal, névnapommal, vagy hasonló gagyisággal foglalkozik)

Cserélünk? :D

2016. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyosom mar nem el sajnos. Aposom mindig felkoszont, meg kis is faggat, hogy "Kaptal viragot a fiamtol?" Nagyon figyelmes ember. Sajnalom, hogy ilyen anyosod van :(
2016. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi mindig felköszöntjük egymást.

Még az elején tisztáztuk a családban, mindig csak virág az ajándék, mindenki esetében, névnap, születésnap. Innentől kezdve nincs sértődés, elvárás, összehasonlítgatás.


Megjegyzem, mi el szoktuk hívni a szüleimet is és a férjem szüleit is, mindkettőnk testvéreit családostól a családi eseményekre és viszont. Nem a köszöntés a lényeg, hanem az, hogy együtt legyünk, beszélgessünk.

Szeretem annyira a férjemet és ő is engem annyira, hogy tiszteljük egymás szüleit. Nem is szokott probléma lenni.


Kérdező, nem lehet, hogy amiatt nem köszöntött fel, mert megsértődött, hogy nem hívtátok meg?

2016. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az első perctől kezdve nem köszöntenek fel. :(

Komolyan mondom, azt se tudom, hogy tudják-e egyáltalán, hogy melyik hónapban van a szülinapom. Pedig nem egy bonyolult dàtum, akaratlanul is megjegyzi az ember... :D

Ajj, nem tudom, mikor fogok tudni túllépni ezen. :D


Ez a "kaptál-e virágot a fiamtól?" nagyon aranyos! :)

Az első nőnapkor pont náluk voltunk. Kaptam virágot a páromtól, após meg annyit mondott, mi az a kóró? És nagy hahotázásba tört ki. :D

Tudom, nevetnem kellene ezeken, néha sikerül is, de aztán amikor a lányuk párja ajándékot is kap...na az mindig kiveri a biztosítékot. :S

2016. nov. 24. 07:17
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

Behalok, még mindig megy a kávéfőzős sztori!? :DDDDDDDD


Tedd már túl magad rajta, már rohadtul unalmas, hogy örökösen ezen rugózol!

2016. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem hárombol kétszer úgy köszöntött fel a mostmár ex-anyosom, hogy "jaj, láttam, hogy a szomszédban nevnapoznak, onnan jutott eszembe, boldog névnapot, neked". A szomszédasszonyát ugyanúgy hívják, mint engem. Nagyon jól esett, nem kell mondanom, jobb lett volna, ha nem szól egy szót sem az egészről. Ráadásul egy könnyen megjegyezhető napra esik a névnapom.
2016. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!