Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utál a leendő anyòs...

Miért utál a leendő anyòsom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 èves vagyok, barátom 22, ès egyèbb okok miatt fèl ève egyûtt èlek vele, mostohaanyjával, apjával ès testvèrèvel. A mostohaanyja mondta fèl ève, hogy lakjak velük, ès az apja se volt ellene, örült, hogy átköltözök hozzàjuk. De már egy hònap utàn kezdődtek a problèmàk. A mostohanyja megharagudott rám ok nèlkül. Csak egyszer mèrgesen nèzett rám è beszèlni se akart velem. Apròsàgok miatt kiborult, beleszòlt mindenbe amit csinálok, semmi se tetszett neki. Ez után a baràtom apja beleszòlt ès kibèkìtett minket. Egy ideig minden jò volt ès egy idő után ùjbòl megharagudott ès minden kezdődött elejètől. Utána ùjbòl az apja beleszòlt. Ès a bèke tartott pár nappal ùjèv után. Most ùjbòl mèrges rám ès megint nem.tudom mièrt. De ahogy látom most nagyon haragszik mert nem engedi, hogy segìtsek se neki, hozzám is csak akkor szòl ha kèrdezek tőle valamit ès azt is csak egy kèt szòval vàlazol. A barátommal is össze akar veszetni. Amit mèg kell tudni, a mosgohafiát (baràtomat) se szereti.

Nem tudok mit csinálni. Nem birom már tűrni ezt. Minden nap azon kell gondolkoznom, hogy milyen kedve lesz reggel, milyen hülyesègèrt fog beszòlni. Semmi se felel meg. Egyszerűen nem szeret. Amikor jòba is volt velem az azèrt volt mert az apja beszòlt.



2017. jan. 8. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Talán tőle kéne megkérdezni, de az még mindig jobb, h szemtől szembe utál, mintha a szemedben kedves, a hátad mögött meg kidumál...
2017. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia, egy lehetséges indok: nem beszéltél "anyósodról/apósodról" a hátuk mögött nem túl hízelgően, és ezt meghallhatta? Ehhez még hallgatózniuk sem kell, ne erre gondolj.

Nem családban, de munkahelyen velem már megesett, hogy a szemembe bájolgó a hátam mögött máshogy beszélt rólam, ezt visszahallottam, és még ő csodálkozott, hogy miért viselkedem vele hűvösen, amikor ő mindig kedves velem.

Nem is kell feltétlenül ronda szavakra gondolni, egy lenéző hangsúly, vélemény az illető háta mögött már elég a sértődésre, bizalomhiányra.

2017. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Én csak a saját sztorim tudom leirni, amikor nekem volt egy barátom még 19 évesen, rendes volt, szeretett engem, nem volt gazdag de azért dolgozgatott, anyukám elhatározta hogy utálja és kész és ezt tudta is a barátom nem tudtunk vele mit csinálni, bárhogyan is védtem nem lett jobb a helyzet, sajnos az anyukák ilyenek, szerintem nem fogsz tudni mit csinálni a helyzettel, nem azzal van baj ahogyan viselkedsz biztosan mindent megteszel egyszerüen a kisugárzásodat nem birja vagy a szituácio nem tetszik neki ami vagy ahogyan kialakult. ( az én anyukám sem tudja megmondani a mai napig miért utálta a barátomat) Sajnos tényleg ezen csak az elköltözés segithet. Szurkolok neked, kitartás!
2017. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amùgy nem beszèltem a hàta mögött semmit, nem szoktam egyèpkènt se ròla beszèlni.

2017. jan. 9. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!