Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, aki mostanában...

Van itt olyan, aki mostanában veszítette el az Édesanyját?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Segíthetek? Bár nem tudom a mostanában alatt mit értesz, én majdnem egy éve hogy elveszítettem.
2016. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy viseled a hiányát? Beteg volt? A hogy telik az idő, enyhül a fájdalom?
2016. ápr. 8. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Anyukám 58éves volt, váratlanul hunyt el, így különösen nehezen viseltem, mert el sem tudtam tőle búcsúzni. Az első két hét iszonyat volt, még reggelizni sem tudtam anélkül, hogy ne bőgtem volna el magam. Aztán az első fél év még szintén borzasztó nehéz volt. Még most is sokszor álmodok vele, és sírok álmomban. Valamelyest nyilván enyhül,de én inkább úgy mondanám,idővel megszokod, hogy már nincs. Te hány éves vagy? Írhatsz privátba is,ha ide nem akarod.
2016. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, írok privit, de ma már nem. Nagyon nehéz ez az egész.
2016. ápr. 8. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendben. Írj vagy kérdezz nyugodtan, amikor gondolod.
2016. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!