Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti párotok minden nap...

A ti párotok minden nap felhívja az édesanyját? Ha nem akkor milyen gyakran teszi ezt meg?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 10:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

Igen mindennap felhívom a szülőket - nem csak az anyámat! mert ez megint csak az anyósokra van kihegyezve - mert attól, hogy párkapcsolatban élek, nem tagadom meg a családom és a szüleim mindig a szüleim lesznek, de lehet, a párom már nem lesz sehol.

35F

2017. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Barátom 34 éves, minden nap felhívja az édesanyját, az apja már nem él.

Én 33 éves vagyok, nálam változó, volt, hogy 3-4 napig nem hívtam, de van amikor minden második nap.

Én örülök neki, hogy a barátom ilyen az édesanyjával, mert ebből is látszik, nem fogja leszrni idősebb korában (mint a bátyám, aki csak akkor keresi anyánkat, ha pénz kell neki).

2017. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

Én is felhívom az édesanyámat mindennap és az eseményektől függ a beszélgetés hossza.

Ha nem történt semmi extra, akkor kb. negyedórát beszélünk, ha történt valami fontos nála vagy nálam, akkor a beszélgetés hossza annyi, amennyit a téma megkíván.

Próbálna csak engem ebben korlátozni bárki is, mehetne a levesbe az olyan mellé, akinek ez nem tetszett! 32F

2017. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%

Az én szüleim nem élnek, de anyóst hívom heti egyszer. Párom pedig vàltozó, 1-3szor. Ha én is ott vagyok a beszélgetésnél, akkor vagy csak köszönök, vagy àtveszem én is a telót. Nem tudnak mindent, nem mondunk el mindent. Az elején volt ebből vita, mert bevallom nem szeretem ha MINDENRŐL tudnak. De most már párom is belátta, hogy nem jó, ha mindenbe belelátnak.Persze ettől a telefonàlás nem szűnt meg. :) Legutóbb pénteken hívtam őket, mert kontrollra vittem a gyereket és nem kell többet menni, ami hatalmas öröm. :D

Kb 20 percet beszélünk, de volt hogy egy màsfél órát is.

2017. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 babyboom567 ***** válasza:
92%
52 éves a férjem,és minden nap felhívja,sőt 2 naponta(de van ,hogy minden nap) felugrik hozzá hazafele a munkából,vasárnap meg általában ott ebédelünk.
2017. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
4-es, ehhez csak annyit, h a párom eleinte mikor összejöttünk azt csinálta h hétvégén ha nála töltöttem egy napot kb hétszer beszéltek telefonon, ült mellettem az ágyon és az anyjával dumált, de nem ám tíz percet, hanem harminc-negyven perceket, totál lényegtelen dolgokról, ráadásul ha nem vette fel neki a telefont második csörgésre mert neadj isten szexelni mertünk, rendesen kitagadta a családból. Aztán persze fél óra múlva megint hívta h hát ő nem úgy gondolta. Szerintem meg ez a szánalmas. Mostanában már szerencsére a számuk és a hosszuk is rövidebb. Mert én voltam olyan "szánalmas" h ezen "hisztiztem".
2017. jan. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Párom anyukája két házzal arrébb lakik, de nem minden nap beszélnek, kb három naponta telefonon, vagy átmegy hozzá beszélgetni, én naponta beszélek anyuval telefonon, van hogy többször is, ő 25 km-re lakik tőlünk. Csak akkor nem beszélek vele naponta, ha külföldön van. Nem attól gyerekes valaki szerintem, ha beszél a szüleivel naponta. Addig a jó még van kit hívni.

Én 26/N vagyok a párom 34/F

2017. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívja őket, rossz a kapcsolatuk, kezdettől lepasszolták, bent lakásos óvoda-iskola volt végig pedig nem laktak messze, majd a nagyszülők nevelték, amint elkezdett dolgozni hazahívták, egyszer nem kapta meg időben a fizetését és mire hazament zárat cseréltek, 4 hónapig a munkatársánál élt...

Ők hetente felhívják, de van hogy nem válaszol rá, ha igen akkor is arról akarnak tudni hogy mennyit dolgozott, van-e felvétel hozzájuk (nem munkanélküliek, hanem jött-ment ismerősöknek mondták el, hogy hivatkozzanak rá, menjenek oda, miközben ő nem is ismeri őket, sőt büntetett előéletűek stb...) az autó milyen állapotban van, mit vettünk, szóval érezhető az érdeklődési kör... Kitérő válaszokkal lerendezi őket, pár perc az egész.

Én hetente 1-2x hívom fel édesanyámat, 20percet szoktunk kb beszélni, de havonta találkozunk is általában.

2017. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hetente egyszer személyesen találkozunk és egyszer hìvom a szüleimet, vagy akkor ha valami mondandóm van.

41/N

2017. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%
A barátom majdnem mindennap beszél az édesanyjával, én az enyémmel heti 1-szer, 2-szer, van, hogy havi egyszer. Nálunk volt probléma az anyós ragaszkodásából, mert érzelmi zsarolásba fogott, ha a barátom nem hívta vagy nem mentünk hozzá minden hétvégén. Szerencsére sikerült vele megértetni a problémát, és a barátom is belátta, hogy jobb így, ugyan most már abban a lépcsőházban lakik, ahol mi is :D
2017. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!