Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy beszélhet ennyire csúnyán?

Hogy beszélhet ennyire csúnyán?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon csúnyán beszél. Párom nem. Csodálkozom nem tanulta el tőle. Apukája sem. Elmondása szerint mindig ilyen csúnyán beszélt az anyja. Múltkor már szinte folyamatosan csak ronda szavak hagyták el a száját. A ferje ott ült mellette és le hü.lye fas.zkalapozta. senki nem szólt rá! Nem értem őket miért engedik ezt meg neki?
2017. febr. 8. 08:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

En jokat rohognek rajta:D nalunk is szokott a papa karomkodni az asztalnal.

Tul komoly az eletfelfogasod, es ha ilyen hulyesegeken kiakadsz akkor neked kell nyugtato,nem a 8asnak :D

2017. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én is beszélek csúnyán. A párom előtt itthon, a kocsiban. De nem mondok olyat rá sose hogy fas.zkalap meg k. An.yád!! Nem hogy mások előtt! Ennyire tisztelem önmagam es a párom. És igen ha kell rá kell szólni a 70 évesre is ha túlzásba viszi. Főleg társaságban. Azert ennyire illene viselkedni ha már oda megyünk ünnepelni!
2017. febr. 8. 12:34
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele nem a te dolgod b******!De komolyra fordítva a szót nem lehet velük mit csinálni nekem a nagynéném ilyen mindig káromkodik de már csak röhögök rajta megszoktam már.Amúgy meg apósod is elég nagy papucs lehet ha hagyja hogy le hülye fa**kalapozza a felesége.
2017. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vajon anyós azt hogy fogadná, ha őrá mondanának hasonlókat? Lehet ki kellene próbálni.
2017. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy ez nem a te dolgod.

A legtöbb ember nem sértésből mond ilyet a másiknak, egyszerűen így fejezi ki magát, vagy éppen az érzéseit, netán még belső vicc is lehet.

Én is világ életemben megválogattam a szavaimat, aztán egyszer a férjem egy barátságos vita közben felidegesített a kifordított logikájával, és csípőből odaszúrtam a véleményére, hogy "meg az anyádat, azt!".

Nem bántásból, nem sértésből, máskor magamban fűztem volna hozzá, most kiszaladt. Jót röhögött rajta, azóta már szállóige nálunk, ha szerintünk a másik valami hülyeséget mond.

Azóta tudom nyugodtan lemarházni, hogy elmélyült a kapcsolatunk. Mondhatnám neki azt is, hogy "kérlek, ne mondj zöldségeket", de ez rövidebb, egyszerűbb, kifejezőbb, ő pedig érti, hogy nem sértegetem vele.

Akinek nem tetszik, az ne hallgassa :)

2017. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyébként nem szimpatikus ez a fajta gondolkodásmódod:

"Azert ennyire illene viselkedni ha már oda megyünk ünnepelni"


A család kellene hogy legyen az a közösség, ahol senkinek nem kell megjátszania a nagysasszonyt, na meg az agyát, hanem nyugodtan lehet önmaga.

Ha éppen káromkodós, akkor olyan.

Amíg nem te vagy maga Erzsébet Királyné, addig senkitől ne várd el, hogy haptákba vágja magát, mert méltóztattál odatolni a fennséges valagad.

Kitalálom, nem vagy jóban vele, nem igaz? :)

2017. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Örülök, hogy itt mindenki ennyire toleráns, nekem bizony rosszul esne, ha a férjem a rendszeresen a vacsoraasztalnál hülyepitsázna engem. Utána nemigen tudnám őszinte szenvedéllyel viszonozni a közeledését. Érdekes, hogy sokan ezt viselkedést az önkifejezés egy módjának tartják aztán meg csodálkoznak, miért hűl ki a kapcsolat. Na vajon?
2017. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, hát kérlek, akkor mi biztos fordítva vagyunik bekötve, mert csak akkor tudunk kimérten beszélni a másikkal, ha épp ki van hűlve a kapcsolatunk :)

Ki így, ki úgy. Mindenkinek más a stílusa. Nyilván, ha apósnak rosszul esne ahogy beszélnek vele, akkor szólt volna érte ő maga, és nem egy kvázi kívülállónak kellene a védőszárnyai alá venni, ki tudja, úgy 20 év múlva?

Valószínűleg anyós mindig ilyen volt.

Persze, hogy rosszul esne, ha a párod hirtelen lehülyepitsázna, ha előtte sosem tette. Ha úgy ismerted volna meg, hogy szimplán szeretetből hülyepitsázik, akkor viszont észre sem vennéd a dolgot, mert az ő személyiségének része lenne, és nem sértésként hangazana el.

Nagyon nem mindegy, hogy mi az indíttatása.

Az olaszoknál is megszokott, hogy a heves temperamentumú házastársak leüvöltik minden másnap egymás fejét, aztán élnek tovább, mintha mi sem történt volna, mert nekik meg az a normális.

Én pl. úgy nem bírnék élni, de ez nem jelenti azt, hogy jogom lenne pálcát törni felettük.

2017. febr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!