Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem bír ki pár napot az...

Miért nem bír ki pár napot az anyósom a fia nélkül?

Figyelt kérdés
Párom minden délben haza jár ebédelni. Ennyi nem elég neki. Múlthéten túlórázott a párom de minden nap munka után vmiért haza ment. Mert akkor délben nem tudott. Emiatt jóval később ért ide. Jóval kevesebb időnk maradt egymásra. Ma is ugyanez volt. Amúgy is mivel haza jár ebédelni plusz túrórát kell ledolgoznia. Komolyan nem értem a felfogásukat. Én jó ha havonta egyszer találkozom a szüleimmel. Alig tudtam leszoktatni őket arról hogy hétvégente ne kelljen mindig ott lennünk. Ugyanis azt akarta az anyukája hogy ha van szabad hétvégi napunk akkor azt töltsük ott. Párom nem értette eleinte miért gond az nekem. Régen minden félórában csörgött párom telefonja. Úgy kezelte mintha a ferje lenne. Komolyan nem értem akkor a férje miért van ha nem tőle kér segítséget? Legutóbb arra kérte a fiát keljen fel korábban mert korán kelnek és nincs ébresztőjük. De párom azt mondta azert nem kel fel hajnalban. Másnál is ilyenek a szülők?
2017. febr. 21. 22:40
1 2 3 4 5
 1/42 TR75 ***** válasza:
76%
Mert borostyán vagy/és mártír anya. Lehet, hogy a férjével (a te apósoddal) üres a kapcsolata, és igen, a fiát használja pótlékként.
2017. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem ilyenek. Másnál a férfi előkeresi a tökeit és megmondja az édesanyjának, hogy most nem ér rá/szeretne többet lenni a párjával.

Mindenki az anyósokat utálja, pedig csak a sok anyámasszony katonája nem képes a sarkára állni. Azt is kérdezhetnéd, hogy a férjed miért nem bír meglenni az anyja nélkül..

Kezdetekben nálunk is próbálkoztak ilyennel, de a férjem megmondta nekik, hogy heti egyszer átmegyünk pár órára, mindenkinek van saját élete, nem kell folyton egymás valagában lenni.

2017. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk csak anyós van. Heti 1-2x elmentünk megnézni hogy van kb 20 perc akkor az volt h miért nem megyünk még többet? Meg lett mondva neki h meló után még van háztartás is meg főzni is kell nem érünk rá minden nap ott ülni. Végül az lett hogy amikor volt időnk/erőnk/kedvünk néha megnéztük és amugy vasárnap ebédre voltunk meghivva.
2017. febr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

Most biztos hogy le leszek pontozva, de mi az hogy "haza jár"?

Hol van neki a "haza", az otthon? Nem eltek egyutt vagy most mi van? En komolyan nem ertem..."emiatt joval kesobb ert ide"

Azt kellene szerintem tisztazni elsosorban hogy ki hol lakik.

Ha a paroddal egyutt eltek akkor jo esetben ott van otthon, ahol ti eltek.

Szerintem itt nem feltetlenul az anyos a hibas, hanem a parod, O tolt tul sok idot "otthon" az anyjaeknal.

2017. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
A csávó ebben pont ugyanugy hunyo mint az anyukaja.
2017. febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
Pároddal beszélj!
2017. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Óh. Beszéltem én már régebben erről. Akkor felháborodott és mondta hogy ő 60-70 évesen is haza fog járni minden nap enni. Azt sem értette mièrt nem akarok ott lenni náluk hétvégente. Miért külön? Utólag tudtam meg azt is hogy előttem közös hétvégi programjaik voltak. Sokszor a szülei mentek el érte a munkahelyére és vitték el ebédelni. Ezt már cikinek tartom.
2017. febr. 22. 07:55
 8/42 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt már cikinek tartom."


Mert az is. Szerintem jobb ha masik csavot keresel, ez mindig anyuka pici fia marad.


Rettentoen gaz ez a viselkedes, es akkor lesz nagy gond amikor majd valami olyasmit teszel vagy mondasz ami nem tetszik majd az anyakiralynonek, es akkor gondolkodas nelkul ellened forditja majd a fiat.


Ha van egy kis eszed akkor menekulsz, most.

2017. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%
remélem nem tervezel ezzel a kisfiúval hosszútávra, pl házasság, gyerek
2017. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
7%

"Én jó ha havonta egyszer találkozom a szüleimmel. Alig tudtam leszoktatni őket arról hogy hétvégente ne kelljen mindig ott lennünk."

Azért ez sem normális felfogás. Én ki nem állhatom az ilyen 0 családcentrikusságú, anyóst elvből utáló, sz@rkeverő nőket. A főzéssel hogy állsz ? Ha ehető lenne a tiéd, akkor gondolom nem lenne szükség a férjeddnek máshol ebédelni.

2017. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!