Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem bír ki pár napot az...

Miért nem bír ki pár napot az anyósom a fia nélkül?

Figyelt kérdés
Párom minden délben haza jár ebédelni. Ennyi nem elég neki. Múlthéten túlórázott a párom de minden nap munka után vmiért haza ment. Mert akkor délben nem tudott. Emiatt jóval később ért ide. Jóval kevesebb időnk maradt egymásra. Ma is ugyanez volt. Amúgy is mivel haza jár ebédelni plusz túrórát kell ledolgoznia. Komolyan nem értem a felfogásukat. Én jó ha havonta egyszer találkozom a szüleimmel. Alig tudtam leszoktatni őket arról hogy hétvégente ne kelljen mindig ott lennünk. Ugyanis azt akarta az anyukája hogy ha van szabad hétvégi napunk akkor azt töltsük ott. Párom nem értette eleinte miért gond az nekem. Régen minden félórában csörgött párom telefonja. Úgy kezelte mintha a ferje lenne. Komolyan nem értem akkor a férje miért van ha nem tőle kér segítséget? Legutóbb arra kérte a fiát keljen fel korábban mert korán kelnek és nincs ébresztőjük. De párom azt mondta azert nem kel fel hajnalban. Másnál is ilyenek a szülők?
2017. febr. 21. 22:40
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt ikyen parom. MENEKULJ!!!!! Nehogy gyereket szulj neki!!!
2017. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Anyós-após kapcsolata egy nagy nulla (általában após leszarja a nőt, aki emiatt egyre hülyébb) ezért a gyerekei szívnak. Ezért kár a fiút hibáztatni, mert érzelmileg nem tudja megtenni sokszor hogy ő is cserbenhagyja az anyját. Itt a legtöbb esetben az após hagyta cserben az egész családot azzal, hogy anyóst rájuk "hagyta". Ő meg játssza a szent apóst. Rengeteg ilyen eset van! Kb az összes anyósproblémás esetnél ez van amit ismerek!
2019. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!