Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem bír ki pár napot az...

Miért nem bír ki pár napot az anyósom a fia nélkül?

Figyelt kérdés
Párom minden délben haza jár ebédelni. Ennyi nem elég neki. Múlthéten túlórázott a párom de minden nap munka után vmiért haza ment. Mert akkor délben nem tudott. Emiatt jóval később ért ide. Jóval kevesebb időnk maradt egymásra. Ma is ugyanez volt. Amúgy is mivel haza jár ebédelni plusz túrórát kell ledolgoznia. Komolyan nem értem a felfogásukat. Én jó ha havonta egyszer találkozom a szüleimmel. Alig tudtam leszoktatni őket arról hogy hétvégente ne kelljen mindig ott lennünk. Ugyanis azt akarta az anyukája hogy ha van szabad hétvégi napunk akkor azt töltsük ott. Párom nem értette eleinte miért gond az nekem. Régen minden félórában csörgött párom telefonja. Úgy kezelte mintha a ferje lenne. Komolyan nem értem akkor a férje miért van ha nem tőle kér segítséget? Legutóbb arra kérte a fiát keljen fel korábban mert korán kelnek és nincs ébresztőjük. De párom azt mondta azert nem kel fel hajnalban. Másnál is ilyenek a szülők?
2017. febr. 21. 22:40
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Eddig is mindenért én szóltam. Hogy ne hívogassa anyuka mindig. Meg én nem akarok ott lenni mert nem velük járok. most ez hogy esténként is. Unom már nagyon. Többet nem szólok. Így is én vagyok a sárkány. Szeretem őket de kezelhetnék most már felnőttként a fiukat. Látom rajta neki nehéz megfelelnie ennyi embernek. Azt sem értem apja miért nem szól a feleségének hogy mi a sok? Ő mintha nem is ehhez a családhoz tartozna. Apukája sose keresi feleslegesen. Tudja hol a határ.
2017. febr. 22. 12:22
 22/42 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy nem hozta fel egyik volt barátnője sem. Nem véletlenül exek. Nekik volt eszük, inkább leléptek.
2017. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
98%

tudod hiába hivogatná az anyja, ha ő leállítaná

de nem teszi

szóval párod a hibás, nem az anyja

ő olyan, amilyen

2017. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
86%

Ja, szerintem is azok a lányok csak gyűjtötték az "élményeket" a férfi családi körülményeiről, aztán egyszer csak elegük lett és csendben leléptek. :DDD

A férfi meg könnyen lehet, hogy el se gondolkodott, hogy miért hagyták ott.

Az meg még furcsább, hogy előtte nem volt szokatlan neki, hogy nem járt naponta a szüleihez (mert nem ott laktak), meg anyukája normális időközönként hívta; utána meg gond nélkül átállt egy sokkal gyakoribb telefonálgatásra ill. naponkénti találkozásra.

Bennem még az is fölmerült, hogy amin a kérdezővel esténként veszekszik, azt másnap anyukája előtt részletesen kiteregeti. Ezért akar naponta találkozni anyukájával.

2017. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Nem veszekszünk, hol írtam?

Szerencsére párom szinte semmit nem mond el a szüleinek rólunk. Főleg azt nem ha gondunk van, mert az kettőnkre tartozik. Meg amúgy sem beszédes a párom.

Mikor vissza költöztek a városba, és folyamatosan hívta a fiát, persze megkérdeztem miért, az volt a válasz, hogy mert nem talál semmit és mert feledékeny. Én meg azonnal rávágtam, mindez oké, de te vagy a férje, te élsz vele? Erre nem kaptam választ. Ritkultak a hívások, mostanában lett merészebb az anyja, és már megint többet vár el tőle, lehet megint szólnom kellene mert a párom úgyse veszi észre magát.

2017. febr. 22. 15:29
 26/42 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan itt páran a kérdező főztjén rugóznak?

Ja hát minden nő konyhagénekkel születik, ahogyan minden férfi autószerelőgénekkel. :P


"A főzéssel hogy állsz ? Ha ehető lenne a tiéd, akkor gondolom nem lenne szükség a férjeddnek máshol ebédelni."


Te meg 44% menjél már csajozni, vagy csapd ki.

2017. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
88%

Hazudhatsz még egy ideig magadnak, hogy mindenért "anyós" a hibás, de Te is tudod, hogy nem így van.

Sok anya nehezen dolgozza fel, hogy kirepül a pici fia, de egy igazi férfi leállítja.

Nem azt mondom, hogy el kell fordulni a szülőtől, de igenis tudni kell hol a határ. A Te párod nem akarja, hogy elvágják a köldökzsinórt, ezt nem is titkolja. Mégis mit vársz?

2017. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
56%

"Minden délben hazajár ebédelni"


Azt szokták mondani, hogy "egy férfit a hasán át lehet a legjobban megfogni".

Ez sikerült is!

Csak nem neked, hanem az anyjának!!

2017. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Menüs kaját esznek. Nem az anyja főz.
2017. febr. 22. 21:18
 30/42 anonim ***** válasza:
90%

Ez komoly? Akkor mi a fenek jar az anyjahoz "haza" ebedelni? Rendeljen menut a munkahelyere, es egye mg ott.

Tenyleg a sarkadra allhatnal, en biztos nem turnek meg magam mellett egy ilyen ferfit, aki ennyire nem bir elszakadni anyuci szoknyaja mellol.

Itt mar nem beszelgetni kell, mert nyilvan lo..szt nem er, hanem kerek perec le kell fektetni a parkapcsolatotok szabalyait, mert amit most muvel az nem normalis, es nem felnott ferfi emberhez illo.

Meg egyaltalan hosszu tavon egy ilyen kapcsolatbhogyan tudna mukodni, mi lesz ha gyerekek lesznek, azt valyon ki fogja nevelni? Anyos azt is kisajatitja maganek te meg nezed, vagy majd ulsz otthon a gyerekkel, mig partod anyoseknal tolja a menus kajat meg oda jar delutanonkent?

Valahol azt irtad megkaptad a szombatot...vagy vasarnapot, nem emlekszem pontosan. Ez megis mi? Tisztara mint egy valas utan a gyerek elhelyezes...

Egyebkent erdemes lenne a kapcsolatotokon ugy alapbol elgondolkodni, vajon az patod miert tolti szivesebben az anyjaval az idot (vagy kb az osszes szabadidejet) mint veled?

Es azon is, ahogy az egyik ffi hozzaszolo irta, Te minek vagy egy ilyen emberrel? Mert hogy ebben a kapcsolatban minden rendben van, vagy rozsaszin kod boritana az agyad ezek utan nehezen hiheto.

Ahogy korabban megjegyeztem, meg te magad is azt a szofordulatot hasznalod az anyosodek hazara, hogy a parod ott van "otthon"... ez onmagaban eleg sokat elarul hogy kinek hol a helye a kozos eletetekben, mert nyilvan valoan meg szeribted sem melletted van otthon...

2017. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!