Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem bír ki pár napot az...

Miért nem bír ki pár napot az anyósom a fia nélkül?

Figyelt kérdés
Párom minden délben haza jár ebédelni. Ennyi nem elég neki. Múlthéten túlórázott a párom de minden nap munka után vmiért haza ment. Mert akkor délben nem tudott. Emiatt jóval később ért ide. Jóval kevesebb időnk maradt egymásra. Ma is ugyanez volt. Amúgy is mivel haza jár ebédelni plusz túrórát kell ledolgoznia. Komolyan nem értem a felfogásukat. Én jó ha havonta egyszer találkozom a szüleimmel. Alig tudtam leszoktatni őket arról hogy hétvégente ne kelljen mindig ott lennünk. Ugyanis azt akarta az anyukája hogy ha van szabad hétvégi napunk akkor azt töltsük ott. Párom nem értette eleinte miért gond az nekem. Régen minden félórában csörgött párom telefonja. Úgy kezelte mintha a ferje lenne. Komolyan nem értem akkor a férje miért van ha nem tőle kér segítséget? Legutóbb arra kérte a fiát keljen fel korábban mert korán kelnek és nincs ébresztőjük. De párom azt mondta azert nem kel fel hajnalban. Másnál is ilyenek a szülők?
2017. febr. 21. 22:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
88%
A szomoru helyzet az, hogy te csak azert vagy, mert az anyjat nem tudja megd..ni...
2017. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
93%
"Másnál is ilyenek a szülők?" - nem az a probléma, látod ugye... meg már ne is haragudjon senki, a "párod" ugyan hova megy majd 60-70 évesen ebédelni?
2017. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni erről (többször is), kértem ebédeljünk együtt, ő annyit mondott, a szüleivel ez szokás, oda jár mindig enni.

Tudom hogy ez nem normális, nem tudok mit tenni.

2017. febr. 23. 11:28
 34/42 anonim ***** válasza:
94%

"nem tudok mit tenni"


ò, dehogynem.

2017. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
95%

De, tudsz.

Eldöntheted, vállalod-e ezzel a kompromisszummal a párkapcsolatot.


Egyébként mióta laktok együtt? Házasság, gyerek tervbe van véve? Mik azok a tulajdonságai, amik miatt ragaszkodsz hozzá?

2017. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Ez lesz a 3. év.

Nem beszélünk gyerekről. Nem is érzem hogy szeretnék.

Kedves, ragaszkodó, nem bánt, szeret engem, elfogad. Eddig ilyennel nem találkoztam, és már nagyon bele untam a sok hül.yébe.

2017. febr. 23. 11:46
 37/42 anonim válasza:
86%
Milyen hülyékbe untál bele? Mikor - már ne is haragudj, de - "ez" is az!! Egy élhetetlen kis here. Amúgy meg biztos vagy benne, hogy minden alkalommal Anyucijánál van\ ő hívja telefonon, vele beszélget? A legtöbb anya simán hazudgál a gyereke kedvéért...Nekem ez nagyon gyanús, hogy még plusz túlórázik is "Anyuci menüs ebédjéért" cserébe. Még csak 3 éves kapcsolatban amúgy elég gáz, ha inkább a szüleinél tölti a szabadidejét, nem pedig veled. Amúgy meg, ezt el kell fogadnod, ha vele maradsz, mert megváltozni tuti nem fog, az egyik felnőtt embernek sem megy könnyen.
2017. febr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem lesz jobb. Készülj fel, addig így lesz, amíg éltek. Most még ráadásul jó a helyzet, mert nem veszekedtek. De ez téged kikészít idegileg és hidd el fogtok. Lehet nem ezen, majd máshol pattan ki a feszültség. Akkor majd ő hazavonul a szülei bástyája mögé, és majd az anyja nyalogatja a sebeit, meg sajnálgatja, hogy milyen rossz vagy és jobb lenne neki nélküled. Ez csak egyre rosszabb lesz. És lehet elélnek a szülei 95-96 évig. Ha már most ennyira ráakaszkodik az anyja, és ez a fiát ennyire nem zavarja, akkor képzeld el, mi lesz, mikor tényleg segítségre szorul. Segítek. Anyuka költözik majd hozzátok, vagy ti hozzájuk. "Mert meg kell értened. Az anyám. Segítég kell neki!"
2017. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
74%
Az utolsó mondat tuti kamu. Ez MINDEN NŐT zavarna! Lehet nem mondták meg neki vagy én nem is tudom... nagyon egyszerű a megoldás: a férjeddel van a hiba, és ezért vele kell ezt lerendezd... muszáj választás elé állítanod, tudom nagyon nehéz, mert nekünk itt a gépen könnyű pötyögni mindenfélét, de megtenni a dolgokat nehezebb főleg úgy, hogy nagy az esély rá, hogy nem fogsz nyerni... nem leszek menő ezzel, de én ezt az oldalt is megmutatnám neki, hogy lássa, igenis benne van a hiba, igenis nem te vagy a hisztis, igenis rossz neked, mert mindenkinek az lenne, és igenis vagy változtat ezen, vagy ágyő! sok sikert hozzá! légy bátor!
2017. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
74%

A jó tulajdonságainál azt írod, ragaszkodó. Ja ragaszkodó. Az anyjához, mert hozzád nem. Hozzád max azért ragaszkodik, mert ha lelépsz, akkor energiát kell abba fektetni, hogy keressen másikat, aztán te már megvagy ágybetétnek, nem kell veled szarolni. Ha hozzád ragaszkodna, téged szeretne, téged képzelne el párjának amíg csak lehet, akkor nem az anyja seggébe lenne bújva állandóan és nem azzal rázna le, hogy ez a szokás náluk.


Az én férjemre is rá akart telepedni az anyja hirtelen, mikor rájött, hogy ellopom a fiát, de ő nem hagyta. Nem a pasid anyja nem bír ki egy napot se a fia nélkül, hanem a pasid nem bír ki egy napot se az anyja nélkül. Ez nem férfi, ez egy hülye gyerek és ha eddig nem nőtt fel, már nem is fog. Kell neked ilyen? Jó ez így neked? Mert ha nem, akkor jobb, ha lépsz, mert a legszebb éveidet vesztegeted el rá, és azt soha senki se fogja visszaadni!

2017. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!