Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem bír ki pár napot az...

Miért nem bír ki pár napot az anyósom a fia nélkül?

Figyelt kérdés
Párom minden délben haza jár ebédelni. Ennyi nem elég neki. Múlthéten túlórázott a párom de minden nap munka után vmiért haza ment. Mert akkor délben nem tudott. Emiatt jóval később ért ide. Jóval kevesebb időnk maradt egymásra. Ma is ugyanez volt. Amúgy is mivel haza jár ebédelni plusz túrórát kell ledolgoznia. Komolyan nem értem a felfogásukat. Én jó ha havonta egyszer találkozom a szüleimmel. Alig tudtam leszoktatni őket arról hogy hétvégente ne kelljen mindig ott lennünk. Ugyanis azt akarta az anyukája hogy ha van szabad hétvégi napunk akkor azt töltsük ott. Párom nem értette eleinte miért gond az nekem. Régen minden félórában csörgött párom telefonja. Úgy kezelte mintha a ferje lenne. Komolyan nem értem akkor a férje miért van ha nem tőle kér segítséget? Legutóbb arra kérte a fiát keljen fel korábban mert korán kelnek és nincs ébresztőjük. De párom azt mondta azert nem kel fel hajnalban. Másnál is ilyenek a szülők?
2017. febr. 21. 22:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
95%
#10, az ilyen anyuci pici fianak mindegy mit es milyen jol fozol. Aki keptelen leszakadni az anyja szoknyajarol azzal nem jo otlet komolyan tervezni.
2017. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%

Nem az anyósod nem bír ki a fia nélkül egy napot hanem a fia nem bír ki az anyja nélkül.

Én azt nem értem, miért gondolják egyes nők azt, hogy majd miattuk ez bármikor is változna. Nem, nem fog változni, egyre sz.rabb lesz, főleg ha gyereketek is lesz. Ez a felelősségteljes férfi majd az anyjánál ebédelget amíg te ellátod a gyereked. Naponta van fent egy ilyen kérdés. Nektek, ilyen típusú nőknek, káposztalé van az agyatok helyén?

2017. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
93%

annyira buta nők vannak.

párom is imádja a szüleit, én mondtam, hogy költözzünk ketten össze (nem a szülővárosában) és jött és évek óta együtt élünk, nem hívogatja anyját naponta, járunk oda kéthetente kb. és minden OK.


ha naponta járna haza, akkor vissza se kéne, hogy jöjjön, mert akkor nem a társam, csak néha nálam van, többet van anyjával...

2017. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Szoktam főzni. Meg is kértem ebédeljünk együtt többet. De ő a szüleivel akar. Megkaptam a szombatot. Néha kicsikarom a vasárnapot hogy itthon tudjak sütni. Tegnap is elment az anyjáékhoz munka után. Mert hogy anyuka felhívta van kaja hozza el nekem. Miközben tegnap sütöttem.

A szüleim nem valami jó szülők. Ezert nem megyünk oda sűrűbben. De ha jó szülők lennének se járnánk oda rendszeresen. Nem vagyunk már gyerekek.

2017. febr. 22. 09:51
 15/42 anonim ***** válasza:
74%
Miota vagttok eggyutt? Mert ez mar nemhiszem hogy fog valtozni, neked meg lenne idod normalis pasit kapni.
2017. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%
De, kérdező, gyerekek vagytok. Te itt panaszkodsz, nem állsz a sarkadra. Ezen semmi, de semmi nem fog segíteni, csak ha véget vetsz a kapcsolatnak. A kisfiút, aki a párod, nem is minősítem. És a kérdésben is inkább "anyósodat" hibáztatod, hogy őnem bírja ki, pedig itt a párod a hülye. Meg te, hogy tűröd. Pont.
2017. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
95%

"Akkor felháborodott és mondta hogy ő 60-70 évesen is haza fog járni minden nap enni."


Azt hiszem, itt mondtam volna azt, hogy akkor jobb nekünk külön.

2017. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
97%

Mint férfi írom: nem fér a fejembe, hogy egy ilyen férfi hogyan tudott udvarolni, nővel párkapcsolatot kialakítani. Hiszen ezek a dolgok néhány randevú után ki kellett, hogy derüljenek (az, hogy az anyja félóránként hívogatja, az pl. a legelsőn).

Akkor nem volt taszító a férfiatlan, gyerekes viselkedése? Hogy az anyja dróton rángatja, és őt ez nem is zavarja? Vagy pont a kérdező (ÉS MINDEN HASONLÓ KÉRDÉST KIÍRÓ FELESÉG ITT A GYK-N) is hasonlóan uralkodó típusú nő, mint anyósa, akinek pont egy papucsférj kell, mert egy határozott, önérzetes FÉRFIval kinyírnák egymást?


Szóval szerintem a kérdező is nézzen nagyon magába, hogy miért szeretett bele ebbe a férfiba, és miért ilyen férfi szeretett őbeléje.

2017. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
89%

Szoktam főzni. Meg is kértem ebédeljünk együtt többet. De ő a szüleivel akar.


Akkor meg ne az anyóst szidd...

2017. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Mikor össze jöttünk a szülei messzebb éltek. Kb egy éven át havonta egyszer találkoztunk. Akkor az anyja alig kereste. Jóformán örültem is hogy nem cseng a telefonja állandóan. Vissza költöztek mert kész lett a házuk. Onnantól kezdődtek ezek a gondok. Hogy ugye minden délben haza jàr. Egy ideje esténként is ha napközben nem ér rá. Volt időszak mikor 10 percecként felhívra. Páromat ez se zavarta. Akkor beszélgettem el vele erről komolyabban.

Nem értette meg akkor sem mi a bajom. Illetve azt is mondta hogy eddig egyik volt nője nem hozta fel ezt egyiknek se volt ez probléma. Mondjuk ezt furcsállom.

2017. febr. 22. 12:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!