Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet elviselni egy...

Hogyan lehet elviselni egy kibírhatatlan anyóst?

Figyelt kérdés
Olvastam már több kérdést, de erre nem igazán térnek ki egyikben sem. A probléma adott: egy idegesítő anyós, aki még azt is megmondja, hogy mit hova tegyek a lakásban, és, hogy milyen szakmát kéne még tanulnom, mert az nem oké, hogy csak dolgozom. Ezt csak azért írtam le, hogy némi képetek legyen a dologról. Engem az érdekelne, hogy mit tesztek azért, hogy kibírjátok őket? Letojni nem tudjuk, mert annál jobban piszkál minket. A férjem nem nagyon szól rá, de igazából megértem, mert ő tényleg az a fajta, akinél minden ilyen próbálkozás hiábavaló lenne. Elhagyni ezért nem szeretném őt, mert szeretem, de nem merek neki gyereket szülni, pedig már aktuális lenne. Ha bárkinek van bármilyen praktikája, örömmel olvasnám.
2017. ápr. 3. 17:05
1 2 3
 11/21 acelsziv ***** válasza:
77%

" férjem nem nagyon szól rá, de igazából megértem, mert ő tényleg az a fajta, akinél minden ilyen próbálkozás hiábavaló"

Nagy francot. Azért nem szól neki, mert egy nyámnyila alak aki nem mer szembeszállni a hárpia anyjával.

Érdekes módon nálunk mindkét oldalról megpróbáltak beleugatni a dolgainkba de a párommal összezártunk és leállítottuk őket, pedig anyós itt is egy mocskos alak. Mostanra őt ki is iktattuk az életünkből. De meg tudtuk csinálni.

2017. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
Fel kellett volna raknod az Inter meccsre:D
2017. ápr. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Először azt akartam írni, hogy elköltöztök vagy elköltözöl, de aztán elolvastam a kiegészítést. Az unokával tudod zsarolni. Nagy adu, amennyiben tesótól nincs még unokája, de még akkor se rossz.


Elmondod, hogy nem bírjátok a viselkedését, ergo addig biztos nem lesz unoka, amíg így viselkedik.

2017. ápr. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Kései Sirató ***** válasza:
57%

Anyósod házában éltek?

Ha igen, költözzetek el! Utána saját lakásban, v albérletben ne engedd beleszólni semmibe.

Pl azt mondja: ez , vagy az nem jó így.

Erre te: Tényleg?? Na ne vicceljen! Nagyon jó az úgy, és ne nálam akarja megmondani, mi hogyan legyen, nem otthon van!

Én a házasságunk első hetében helyre raktam az anyósomat. Nem akartam neki megfelelni, nem akartam vele jóban lenni. Eljött hozzánk, és szóvá tette, hogy miért mosom mosógépben a fehér sportcipőket, mire én megmondtam neki, hogy: - na idefigyeljen, itt mindent úgy mosok, ahogy nekem tetszik , én se mentem magát kioktatni, hogy mit hogyan kell, maga se tegye! Azóta nem mer szólni semmiért.

2017. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

És miért jó neked olyannal lenni, akinek nem mersz gyereket szülni, pedig gyerekre vágysz?


A férjed egy fajankó, töketlen szerencsétlen.

2017. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Pedig a sarkatokra kéne állni, főleg a férjednek, mégis az ő anyja! Ha együtt éltek, költözzetek el, ha külön, akkor meg minimalizáljátok a találkozást.
2017. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

Egy fedél alatt éltek? Ha igen, akkor nehéz lesz....

Akkor csak a költözés a megoldás.

De azt nem igazán venné be a gyomrom, ha a férjem nem állna ki mellettem és nem tenne meg mindent, hogy ne kelljen ezt elviselnem. Az ő segítsége kellene, az ő anyja, neki kéne helyre tenni.

2017. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok, mindegyikben sok igazság van. Igaz, hogy töketlennek tűnhet a párom, de igazából nem mondanám annak, mert a helyzet miatt viselkedik így. Ugyanis nem velük élünk, de az ő segítségükkel vásárolt lakásban (amiért mellesleg unokát kért cserébe). Szokott neki nemet mondani, az is van többségben, csak ő tipikusan az az ember, hogyha nemet mondasz, annál erőszakosabb, mert zavarja, ha nem az ő akarata érvényesül. Nagyon cifra mutatványokat is képes ennek érdekében véghez vinni. Beszólni nem tudok (finoman már próbáltam), mert akkor egyből a lakással jön, és, hogy milyen hálátlanok vagyunk. Próbáltam már levezetni a feszkót máshogy, de attól még ugyanúgy zavar. Igyekszem nem figyelni rá, de ahhoz meg túl sokat beleszól a dolgainkba. Minden áldott nap jön a telefon, hogy milyen feladataink vannak a jövőre nézve. Tegnap pl. képzéseket mutatott, mert szerinte szükségem lenne még papírra. Arra nem tudok rájönni, hogy őt hogyan lehetne csitítani, anélkül, hogy beszólnék. Ilyenre esetleg nincs tapasztalatotok?
2017. ápr. 12. 14:32
 19/21 acelsziv ***** válasza:
55%

pff... Akasszatok le annyi pénzt amennyit adott, adjátok neki vissza aztán kussoljon. A legundorítóbb dolog amikor valaki azért segít a másiknak hogy erre hivatkozva onnantól basáskodhasson fölötte.

Mindketten balfékek vagytok.

2017. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De. Töketlen.
2017. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!