Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet elviselni egy...

Hogyan lehet elviselni egy kibírhatatlan anyóst?

Figyelt kérdés
Olvastam már több kérdést, de erre nem igazán térnek ki egyikben sem. A probléma adott: egy idegesítő anyós, aki még azt is megmondja, hogy mit hova tegyek a lakásban, és, hogy milyen szakmát kéne még tanulnom, mert az nem oké, hogy csak dolgozom. Ezt csak azért írtam le, hogy némi képetek legyen a dologról. Engem az érdekelne, hogy mit tesztek azért, hogy kibírjátok őket? Letojni nem tudjuk, mert annál jobban piszkál minket. A férjem nem nagyon szól rá, de igazából megértem, mert ő tényleg az a fajta, akinél minden ilyen próbálkozás hiábavaló lenne. Elhagyni ezért nem szeretném őt, mert szeretem, de nem merek neki gyereket szülni, pedig már aktuális lenne. Ha bárkinek van bármilyen praktikája, örömmel olvasnám.
2017. ápr. 3. 17:05
1 2 3
 21/21 Kései Sirató ***** válasza:

És mi van akkor, ha hálátlannak titulál?

Én ezt mondanám: nincs szerződésünk arról, hogy a további életemben a maga gyámsága alatt állok cserébe a házért/lakásért. Felnőtt ember vagyok, ha arra számított, hogy dirigálna a pénzéért, akkor tévedett, így járt, kedves Mama. Ebből érezné, hogy ő valójában egyáltalán nincs fölényben.

2017. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!