Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ez a reakció?

Miért ez a reakció?

Figyelt kérdés

A férjem megcsalt és a párom szülei azt reagálták erre hogy én miért nem vettem ezt észre és különben is miért nem tartottam jobban kordában a fiúkat, én tehetek róla. A fiúkat is leszólták persze rendesen.

Kérdésem miért rúgnak bele egy eleve földön fekvő emberbe, miért kell tovább bántani egy ilyen nonszensz dologgal?

Mással is történt már ilyen és hogy reagálta le?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. ápr. 4. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Milyen fiúkat? Mert vannak férfiak, akik képesek nevet is adni a himbilimbijüknek, de hogy a szüleik is így beszéljenek, az nekem kicsit furcsa. O.o


Amúgy meg elfogultak. Igen, ennyire. Meg biztos eleve intenzív kettős mércéjük van, miszerint ha egy házasság megromlik, az mindig a nő hibája. Vannak ilyen emberek, sajnos.

2017. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csak hát két oldalról van a csalódottság, egyrészt ugye a megcsalás, másrészt volt egy viszonylag jól működő család ahol azt hittem ha nem is szeretnek de elfogadnak... A világom szétesett és még ezek az emberek is ezt vágják hozzám, tombolni tudnék :(((((
2017. ápr. 4. 12:30
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Mert kínos számukra, hogy a saját gyerekük, (akihez érthető módon érzelmi szálak fűzi őket) úgymond kellemetlen helyzetbe hozta őket. Ráadásul ezzel te szembesítetted őket. Szeretnének a saját gyerekükön kívül mást is hibáztatni a történtekért.


Hülye a reakció: miért nem vetted észre? Hát észrevetted, ha tudsz róla, gondolom nem ők szóltak neked.


Nekem csak hülyeséget csinált a férjem (nem megcsalás) anyósom mégis engem okolt érte. Pedig a dolog kárvallottja én voltam. Én is csak segítséget kértem tőle, hogy beszéljen a fiával. Helyette engem hibáztatott és kihátrált a helyzetből mondván :"ő nem szól bele az életünkbe".


Nem tudsz mit tenni. Én csak azt tanultam meg az eset kapcsán, hogy nem számíthatok az anyósomra. Sosem ismeri el, hogy a fia sem tökéletes. Pedig abban a helyzetben a fián segített volna, ha megfelelően kezeli a dolgot. Maradtam én a férjemnek, aki mellé állt a nehéz helyzetben.

2017. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Mert az ő fiúk, ezért védik.

Egyébként meg tényleg ritka, hogy kizárólag az egyik fél miatt fajul megcsalásig egy kapcsolat. De ezt nektek kell megbeszélni a férjeddel. Nem pedig a családjával.

2017. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az én hibám annyi hogy a férjemnek lelki problémája volt, mivel erről nem beszélt és folyton vidám volt,így nem is vettem észre. Végül ahelyett hogy szólt volna és akkor megoldjuk együtt igy más embeteknél kereste a vigaszt. Ebből én azt vonom le hogy marhára nem az én hibám. De értem én idáig én is ezt gondltsm ha megcsaltak vkit.
2017. ápr. 4. 13:14
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg nincs joguk veled így beszélni, de ettől függetlenül tedd félre te is az első haragodat és gondolkozz el, vajon miért tette ezt a párod? Mert valószínűleg kettőtöknél lesz a válasz. Tudom, hogy nehéz és nagyon fáj, de ha szereted a párodat igazán, akkor az okokon is elgondolkodsz és nemcsak a saját sebeidet nézed.
2017. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem én akartam megbeszélni a családjával, hanem ők hívtak át és egyből ezt vágták a fejemhez.
2017. ápr. 4. 13:18
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor velük a továbbiakban nem is kell foglalkoznod, mert egyértelmű, hogy elfogultak és nem tudják reálisan megítélni a dolgokat.
2017. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6- os már átbeszéltük a dolgokat és elkezdtünk dolgozni rajta. Én már az első pillanatban e szerint bocsájtottam meg neki ês cselekedtem, mert tudom mennyire kétségbeesett lehet az ember ha vmi. Nyomasztja és ilyenkor néha nagy hülyeséget is csinál az ember:((
2017. ápr. 4. 13:22
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
6-os vagyok: hú, ezt nagyon jó hallani és komolyan meg is hatódtam, hogy léteznek még ilyen empatikus és érzelmileg fejlett intelligenciájú emberek! Örülök neked!
2017. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!