Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ez a reakció?

Miért ez a reakció?

Figyelt kérdés

A férjem megcsalt és a párom szülei azt reagálták erre hogy én miért nem vettem ezt észre és különben is miért nem tartottam jobban kordában a fiúkat, én tehetek róla. A fiúkat is leszólták persze rendesen.

Kérdésem miért rúgnak bele egy eleve földön fekvő emberbe, miért kell tovább bántani egy ilyen nonszensz dologgal?

Mással is történt már ilyen és hogy reagálta le?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. ápr. 4. 12:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
6- os bárcsak te lennél az anyósom :D
2017. ápr. 4. 13:30
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem fiúkat, hanem fiukat.
2017. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Koszi tizenkettes igen amikor az ember idegileg kivan akkor azon fog kattogni az agya hogy helyesen ir e mindent
2017. ápr. 4. 13:48
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, jelenleg minden nézőpont és válasz nagy segítség nekem, nehéz ezt feldolgozni.
2017. ápr. 4. 14:17
 15/17 A kérdező kommentje:
ja slusszpoénként,apósom megkérdezte, hogy akkor ugye mostantól minden lépését figyelni fogom és reméli hogy jobban megszorítom majd a gyeplőt a fián... Elvárta volna hogy féltékeny hárpia legyek mert szerinte ez lett volna a boldogságunk kulcsa XD
2017. ápr. 4. 15:50
 16/17 anonim ***** válasza:

# 15


Megmondanám az apósomnak, hogy nem a fiát fogom ezentúl jobban figyelni, hanem a jó pasikat, mert a hűség részemről eddig tartott.

2017. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hiába kiabáltam akkor velük, megtudtam h. Még mindig azt gondolják nekem kellett volna tudni, én voltam többet a fiukkal... Mintha meg sem hallanának:( mélységeset csalódtam, le sem tudom írni micsoda veszteségként élem meg hogy pár napja még kedvesek voltak velem most meg gyűlölködnek.
2017. ápr. 5. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!