Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan állíthatnám le az anyósom?

Hogyan állíthatnám le az anyósom?

Figyelt kérdés
2 hónapis babám van.Minden nap jön este és ő szeretné fürdetni a kicsit.A kezében tartja és nem adja át,amikor vinném fürdetni.

2017. ápr. 10. 12:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Közlod vele, hogy

1, napközben jöjjön látogatóba

2, a te gyerekedet te fürdeted

3, ha nemiatt tetszik a rendszer, nem kell többet jonni

2017. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

1. Szólj neki, hogy nem szertnéd megbántani, nem szeretnél sértődést, de te ugyanúgy szereted fürdetni a SAJÁT gyerekedet, úgyhogy legyen kedves ezt tartsa tiszteletben. A te gyermeked, te szeretnéd fürdetni.

2. Fürdesd meg előbb, hogy mire jön, már legyen patyolat a gyerek!

2017. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertelek. Felnott ember vagy. Hogyhogy nem mered megmondani, hogy ne jojjon?? Miert felsz tole ennyire?

Felhivod, megmondod, Magdi neni ugy gondolom innentol en szeretnem az esti ritualet a gyerekemmel, majd beszelunk, szep estet!

Ennyi. Miert nem mernek a kisgyerekes anyukak anyosnak nemet mondani? Marmint miert csak akkor mernek, ha vadidegen internetezok mondjak hogy mondjanak nemet?

2017. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Az ilyen anyós sztorikban apuka hun van?
2017. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

10# vagyok, nálunk a rendszer: megbeszéljük a gondokat, ha anyóssal van baj párom rakja helyre ha anyámmal van a baj én intézem,mindenki a saját rokonságát.

Ha párod nem áll melléd szerintem anyósnak hiába fogsz mondani bármit...

2017. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Nyisd ki a szádat!

Nem ő szülte, hanem te!

Amúgy sem értem miért hagyod hogy minden nap menjen.

Ilyen pofátlan anyósokból sajnos sok van.

Fel kell világosítani,nem kell félni hogy megsértődik.

Ha gondolod szólj előbb a férjednek,hogy beszéljen az anyjával.

Ha nem teszi meg vagy a mama akkor is érthetetlen, akkor meg tedd ki a szűrét és kész!!!


Én hamar leállítottam az anyós,már azon a napon amikor kijöttünk a kórházból.

Ugyanez a kategória és ősanya típus!

2017. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyósod azt hiszi,hogy ezzel nincs semmi baj,hiszen te gondolom csak egy erőltetett vigyort veszel fel. Ha gondod van akkor mondjad meg neki,mert amúgy azt hiszi,hogy ez így van jól...és ez meg még csak a kezdet lesz.
2017. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a mondast? Nema gyereknek anyja sem erti a szavat!

Hat en hozzateszem:hat meg az anyosa.

Beszelj! Mondd neki hogy NE.

A szavak sokmindent megoldanak!

2017. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ha mindketten hagyjátok neki, akkor nyilván csinálni fogja... ha már a férjed egy puhapö c s, legalább neked legyen tököd és védd meg a saját gyerekedet.
2017. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod megbántani, állítsd be úgy, mintha az eddigi "segítségnek" örültél volna, köszönd meg, és közöld vele, hogy most már úgy megerősödtél, hogy a jövőben mindent Te szeretnél a gyermekeddel csinálni. Felajánlhatod, hogy ha nem akar nagyon elszakadni az unokájától, akkor egyezzetek meg a hét egy napjában, amikor x órától y óráig - ha nem jön közbe valami fontos dolog - szívesen látod baba pesztrálásra.Ez a későbbiekben még neked is segítség lehet.
2017. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!