Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért teszi ezt a párom anyja?

Miért teszi ezt a párom anyja?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő !A pàrommal most jelenleg szüneteltetjük a kapcsolatot ez azt jelenti hogy nem talizunk és nem beszélünk semmijen formàban sem!Viszont a pàrom anyja kitalàlta hogy besegit a pàromnak hogy letegye a jogsit de mikor nem szüneteltettük a kapcsolatot akkor meg nem ajànlotta fel az anyja nem segitett neki hogy könnyebb legyen !

2017. ápr. 19. 07:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
24%

"màr évek óta jàrok a pàrommal "


És még mindig nem vett el?????

2017. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj de mi a probléma? Miért baj ha a fiának segít hogy legyen jogsi. Neked ehhez mi közöd? Nem is éltek együtt. Akkor és annyival segít a gyerekének amikor akar. Ez teljesen független tőled. Egy részt lehet most volt pénze adni de lehet pont azért ad mert nem vagy képben. Az írásod alapján tényleg pénzéhes vagy. A szünetnek semmi értelme csak távolodtok egymástól. Ha akarsz ettől a pasitól valamit,akkor sürgősen békülj ki vele, soha ne szidd az anyját, ne basz.tasd miatta. Akármit is gondolsz róla. Elkell érned hogy te legyél a mártír akit bánt a csúnya gonosz anya. Most te vagy a gonosz. Vagy ne kinlódj ezzel a családdal keress egy normálisabb pasit.
2017. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond az anyóssal? Nem értem. Segít a fiának a jogsiban.

Nyilván titeket, a ti közös életeteket, megélhetéseket nem akarta pénzelni. Neki nem te vagy a gyereke. A saját gyerekét segíti.

Gondolom, azért most segít, mert azt akarta, hogy a fia valóban jogsira költse a pénzt és ne rád.

2017. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy téged miben befolyásol az, hogy az anyja kifizeti a párod jogsiját, vagy sem?

Nem éltek együtt-> ergo, semmiféle közös dolgotok, pénzetek nincs, tehát teljesen mindegy szerintem, hogy a párod fizeti a saját pénzéből, vagy besegít neki az anyja.

Egyébként hány évesek vagytok? Mire jó az, hogy nem beszéltek, meg semmilyen formában nem beszéltek? Ki akarjátok deríteni, hogy bírjátok-e egymás nélkül, és meddig? Vagy mi a terv? Borzasztó gyerekes ez, utoljára 13-14 évesektől hallottam ilyet....

2017. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi koze a kapcsolatotoknak ahhoz, hogy a fiu anyukaja mikor segit be a jogsiba? Szerintem pont leszarja mar bocs. En sem fogom nezni ha a fiam jogsit akar hogy van-e epp aktualis noje vagy sem, hanem ha epp jol allunk anyagilag,,besegitek, ha nem, akkor nem. Baromira nem a noje megletetetol fogom fuggove tenni.
2017. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%
Te most tényleg azt nehezményezed, hogy a párod (aki nem is a párod, hiszen jelenleg nem vagytok együtt) édesanyja segít neki kifizetni a jogsit? Mégis mi közöd van hozzá??? De most komolyan! Ha a férjedről lenne szó, akkor talán még azt mondanám, hogy megértem, de így...Szerintem neked csak az fáj, hogy nem tudtál profitálni abból, hogy a fiúdnak meglesz a jogsija. Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben! De azért előbb nőlj fel...
2017. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írod: "Olyan anyósrol beszélünk aki csak magàra gondol màr évek óta jàrok a pàrommal és eszeàgàba sem volt hogy segitsen csak a napi téma az volt hogy gyere fiam segits stb én meg vàrtam a csodàra ! "


Ha nem te segítettél, miért te vártad a "csodát"? A fia segített neki, anyós pedig most viszonozza.

Téged a TE szüleidnek kell támogatni. Bocsánat, nekik sem "kell", csak megtehetik, és ezért hálás lehetsz.

2017. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Pàrom jött el hozzàm és ő mondta nekem hogy az anyja tàmogatnà!Meg pàrom mondta hogy szüneteltetésnek több értelme lenne!Nekem megsem fordult a fejemben!
2017. ápr. 19. 12:14
 19/39 A kérdező kommentje:
Én is segitettem a pàromnak anno munkahelyet szerezni ahol apàm van és nem egyszer de pàrom nem birta és elküldték szoval nem csak vàrom a csodàt nekem van annyi eszem hogy a pàrom mellett vagyok és nem hagyom a szarban!
2017. ápr. 19. 12:17
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mellette vagy hanem megfojtod. Annyira agresszíven írsz. Mintha bármi közöd lenne a dolgokhoz. Alap hogy segítesz munkát keresni ha tudsz. Te meg úgy írsz hogy bezzeg még abban is segítettél. Most legyen hálás? Mi közöd a jogsihoz? Miért fáj ha az otthon lakó pasid kap pénzt az anyjától? Te is azt szeretnél azért fáj ennyire? Gondolod hogy neked is járni? Az a baj?
2017. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!