Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért teszi ezt a párom anyja?

Miért teszi ezt a párom anyja?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő !A pàrommal most jelenleg szüneteltetjük a kapcsolatot ez azt jelenti hogy nem talizunk és nem beszélünk semmijen formàban sem!Viszont a pàrom anyja kitalàlta hogy besegit a pàromnak hogy letegye a jogsit de mikor nem szüneteltettük a kapcsolatot akkor meg nem ajànlotta fel az anyja nem segitett neki hogy könnyebb legyen !

2017. ápr. 19. 07:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolnál a kérdésre, hogy miért fáj hogy anyukától kap pénzt? Ne mellé beszélj hanem ezt írd meg. Ne azt hogy te mennyit segítettél.
2017. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%

Más is kapott privát üzenetet a kérdezőtől, vagy csak engem tisztelt meg vele?:)

A lényeg: tényleg nem értem (és szerintem nem vagyok ezzel egyedül), hogy miért baj neked az, hogy a párod - vagy nem párod, tök mindegy - édesanyja segíti a fiát...mellesleg tényleg rohadt módon árad az írásaidból az agresszió. Kicsit nyugodj le, mert még szívrohamot kapsz egy ilyen őrületesen hatalmas világrengető probléma miatt.

2017. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodalom, hogy a parod a szuneteltetest kerte. Nem csak szunet lesz az ;)
2017. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

"ez azt jelenti hogy nem talizunk és nem beszélünk semmijen formàban sem!"


"Pàrom jött el hozzàm és ő mondta nekem hogy ..."

2017. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
70%
Kamu. Nem is volt soha fiúja és nem is lesz :) Dilinyósok közé való :)
2017. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

NEM az anyósod! Ha csak jártok, akkor max a párod anyja de nem anyós!

Neked ez miért fáj,hogy felajánlotta a fiának,hogy szüneteltetve van a kapcsolat és segít neki? Legalább arra figyel!

Amúgy hány éves vagy 16? Baromi gyerekes a felfogásod!

És ha nem vagy szimpi az anyjának mi van?!

2017. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom vilàgosan érthetően a nehezebb felfogàsuaknak szól !Azt tudom hogy ez a semmijen kapcsolatomnak annyi lessz ezzel tisztàban vagyok!Az fàj hogy a pàrom hagyja hogy az anyja kihasznâlja manipulàlja és hogy mondjam el neki hogy nem csak a pênze kell és hogy az anyukàd csak kihasznàl!?Ez fàj és azt làttam a páromon mikor eljött hogy ideges volt és szendved mielőtt ebbe is beleköttök hozzàteszem hogy nem csak én tehetek az egészről !Türelmesen vàrtam és nem veszekedtem nem erőszakoskodtam a pàrommal mindent àtbeszéltünk higadtan .
2017. ápr. 19. 18:37
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny "parod" tuti szenved, az anyja fizeti a jogsijat. Hat ez ultrabrutal kihasznalas.
2017. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
22-es köszönjük EMESE a tàjékoztatàs !:DMajd szólj ha tudsz valami okosat még!:D
2017. ápr. 19. 18:41
 30/39 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezo 3 oldalnyi valaszolo szerint egy idiota vagy es nincs igazad, fogd mar fel! Hiaba irkalsz uzeneteket (nekem is irt es felettebb ertelmes volt ott is......).

Parod is, anyja is orulhet, hogy megszabadultak toled.

2017. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!