Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért teszi ezt a párom anyja?

Miért teszi ezt a párom anyja?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő !A pàrommal most jelenleg szüneteltetjük a kapcsolatot ez azt jelenti hogy nem talizunk és nem beszélünk semmijen formàban sem!Viszont a pàrom anyja kitalàlta hogy besegit a pàromnak hogy letegye a jogsit de mikor nem szüneteltettük a kapcsolatot akkor meg nem ajànlotta fel az anyja nem segitett neki hogy könnyebb legyen !

2017. ápr. 19. 07:52
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta és kikérem magamnak!Mindenki magàbol indul ki !:DIgen te csak màr tudod hogy mijen vagyok azt sem tudod hogy bànt velem az anyos jelölt te màr rég a dilihàzban lennél !:D
2017. ápr. 19. 18:48
 32/39 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ő is "tett neki egy szívességet", -legalábbis ő úgy látja, úgy ítéli meg; hogy a párod belátta, hogy őneki (anyukának) van igaza, és most már újra elfogadja a fiát. Fiaként. Mert vannak olyan szülők, hogy 'ha nem azt teszed meg gondolod, amit én akarom, hogy tegyél és gondolj,akkor nem szeretlek, sőt, nem is vagy a gyerekem"Amint megint behódol és az elvárásai alapján cselekszik, megint "szereti", és "értékeli" őt. Szóval ez a "szeretlek, ha", ez nem szeretet. Ő uralkodni akar a fián, és kihasználni őt arra, hogy feneket nyaljon neki és teljesítse az ő kívánságait. Az anyuka amúgy alapból egy nagyon egós személyiség.
2017. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
15%
Neked is ott lenne a helyed dragam csak elszoktel ;)
2017. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
79%

" nem talizunk és nem beszélünk semmijen formàban sem" - akkor miféle "párod"?

Mifelénk ex-nek mondják, ne foglalkozz vele, az anyjával se.

2017. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, hagyd azt a szegény fiút, bizonyára gyötörted eleget. Igen, biztosan kihasználja az anyja, magam is úgy tapasztaltam az évek során, hogy anyagilag támogatják azt, akinek épp a vérét szívják. Ne hőbörögj, meg bizonygasd a nem létező igazadat, hanem húzz a fejedre egy nyelvtan könyvet és kezdjed annál a fejezetnél, ami a pontos j és ly helyes használatáról szól. Sok sikert, bár gyanítom ez sem fogja megoldani a problémáidat, azok sokkalta mélyebben gyökereznek.
2017. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
45%
"Anyósod" csúnyán nézett rád? Te szegény... Remélem, begyógyulnak majd a sebek a lelkeden.
2017. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
50%
Nektek is írogatott privátot ez a hülye, idióta?!
2017. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Juj, egyet tehetsz, elfelejted ot es az anyjat is. Ha esetleg tenyleg kihasznalja az anyja, akkor o hagyja, ehhez neked mar semmi kozod... Bar ha o tamogatja, akkor nem tudom ertelmezni a kihasznalast, tovabba egy anyanak mindig segitunk, epp eleget tett erte, amig felnevelte. Inkabb orulnod kellene, h rendes ember, nem hagyja magara az anyjat.
2017. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
36-os nem kell ide a gunyolodàs !Ha csak ennyit tudtàl irni akkor te sem tudhatsz az emberekről többet mint én!Ugyhogy tarsd meg a véleményedet magadnak!
2017. máj. 1. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!