Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mással is fordult már elő...

Mással is fordult már elő ennyire durva helyzet?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid és tömör lenni. A párommal 2 hónapja élünk együtt, az édesanyja kitalálta, hogy meglátogat minket, én korainak tartottam, főleg, hogy 2 hétre szeretett volna jönni,én egy hétvégét céloztam meg, majd végül közös megegyzés alapján 5 nap let belőle.


Megérkezett, a párom dolgozott, de vetettem vele egy csokor virágot, előző nap megfőzőtt (mert akkor meg én dolgoztam egész nap). Vártuk virággal, finom főtt étellel, párom még süteményt is sütött, pedig nem szokása.


Első nap elvittem vásárolni, csavarogni a városba, gondoltam kicsit megmutatom neki. Olyan dolgokat szeretett volna látni, amiket kocsi hiányában sajnos nem tudtam neki megmutatni és közben egy állandó szövegelést kaptam, és egy hatalmas negatív kisugárzással, összefüggéstelen dolgokról beszélt, nagyon lefárasztott. Második nap is elvittem.. együtt főztünk, majd úgy döntöttem elmegyek edzeni,mert nem bírom tovább, erre robbant a bomba. Párom hazaért, kérdezte az "anyósjelölttöl", hogy mit tett velem, hogy elmentem edzeni..ment az üvöltözés..


Hazaértem, kettesben elmondtam a páromnak, hogy ne haragudjon meg, de nagyon kikészít az anyukája, nagyon rossz a kisugárzása,és nem bírok vele egy légtérbe lenni. Akkor már 2 napja egy ilyen stressz, feszült légkörben éltünk. Nagyon haragudtam a páromra, hogy nem úgy intézte, hogy hétvégére jöjjön az édesanyja, amikor én dolgozom,és ő szabad. De kicsit azt éreztem, hogy ő se szeretne vele lenni,csak ilyen kötelezettségének érzi, hogy találkozzanak 2 év után... (külföldön él azóta a párom, 2 hónapja élek én is vele). Végül a párom felhívta a nővérét, hogy legyen egy családi csevej (anya, lánya, és fia, vagyis a párom). Na most ott nagy veszekedés és én is bele lettem vonva, hogy nem vártam nagy szeretettel az édesanyját, és hogy mit képzelek magamról? Meg miért nem mondtam el z őszinte véleményemet róla...Mellesleg a mai napig nem értik, hogy vannak olyan szituációk, hogy nem lehet egymás szemébe vágni, hogy "engem Te idegesítesz", hanem szépen el kell tűrni az az 5 napot,és bájcsevegni... Sajnos vannak ilyen szituációk...Ők azt mondták, hogy őszinték, és muszáj őszintének lenni..


A lényeg a lényeg, ma hazautazott az édesanya... Most eléggé az én oldalamról írtam le a dolgokat, az én személyes tapasztalataimat...


Persze a végére én is a párom fejéhez kiabáltam, hogy ha less unoka nem lázhatja az anyós.. Párom mindent visszamondott az anyukájnak..


A párom ha hazaér a repülőtérről beszéljük meg a dolgokat. Bocsánatot kérnék a cirkuszért, én is kifordultam magamból, ebben a közegben.. A családtól is bocsánatot kérnék, de nagyon szeretném ha nem kellenne velük soha többet se bszélgetnem, se találkoznom, mert elviselhetetlenek,és nem férünk össze.


Történt-e másnál is ilyen balhé? Mi let a kimenetele hosszútávon?


2017. máj. 12. 14:52
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
73%

Hát a te kisugárzásod sem tűnik pont pozitívnak. Azért 2év után szerintem nem így kellett volna viselkednetek,igy is,ugy is az édesanyja..

Én sem szeretem apósomat,nagyon nem,de elfogadtam már meg megszoktam,hogy milyen..

Úgy sem akartad,hogy menjen,hát ezek után nem is igen fog.

2017. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
70%
Te már akkor elutasító voltál, amikor még nem is találkoztál az anyóssal. Aztán megérkezett, és igazából bármit mondhatott, tehetett volna, úgyis találtál volna benne hibát. Behisztiztél, és őt akartad rossznak beállítani, azt akartad elérni, hogy többet ne kelljen tartani vele a kapcsolatot. Tudom miért tetted, én ugyanilyen voltam. De nem vezet sehova. Mindenkinek adni kell esélyt.
2017. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
64%

A 21.- nél a pont!

Belerángatott a párod egy marha kellemetlen szituációba, aztán családi kupaktanács, ahol te vagy a rossz.

Nyilván te is próbálkozhattál volna erősebben, de bakker van olyan ember, akitől 2 óra múlva rángógörcsóm van, nem 2 nap múlva......

Gondold át a helyzeteteket, hogy neked ez így menni fog e.

Nyilván, ha ,messze laktok, akkor tóbb napos látogatással kell számolnod. Ha gyereketek lesz, akkor is több napig lesz ott a mama, nem tilthatod el az unokájától.

Én, ismerve magam , menekülnék. A hátamon is lehet fát vágni, de egy dologra nagyon érzékeny vagyok, mégpedig az otthonomra. Az az a hely, ahol maximum egy vendégség erejéig tudom elviselni az embereket. Kiveve nyilván férj, gyerekek. És nálunk a férjem is ilyen. Ez persze nyilván nem feltétlen jó, de mi ilyenek vagyunk.

Szóval ülj le és gondolkozz.

2017. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az elején ki kellet volna kérni magadnak, hogy te szórakoztasd a párod anyját. Ez egy lehetetlen megoldás volt. A párod szabadidejére kellett volna időzíteni a látogatást, hiszen hozzá ment, nem hozzád. Ha nem lehetett volna jobb időpontot találni, akkor a párodnak kellett volna legalább az első 3 napra szabit kivenni és szórakoztatni az anyját. Neked akkor is le kellett volna lépni mindennap egy időre, hogy kettesben tudjanak lenni.

SZóval a párod a hibás, aki lepasszolta a kellemetlen szitut neked.

Ebből már nem jössz ki jól, így elrontani egy kapcsolatot, ami szinte még el se indult. Beszéld át a pároddal, hogy téged nem akar annyira megtartani, hogy ilyen szituációba kényszerített, vagy az anyjával van valami olyan viszonya, amit nem tud kezelni.

2017. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Fatal_3rror_ ***** válasza:
40%
Ilyen hisztis barátnőm lenne akkor menekülnék 1 hét után...
2017. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
32%

Hisztis vagy és ö nem anyosjelölt, mert te egyelöre csak az aktuális punci vagy.


Mellesleg jöjjön egy hétvégére, gondolom nem két ora az ut, mégis hogy képzelted?...


Jo annyiban érthetö hogy a párodnak nem HOZZÁD kellett volna hivnia az ö anyját, hanem szabit kivenni x napra.

2017. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
46%

A hatalmas intelligenciàtokkal nem tudtàl 5 napot súrlódàsmentesen megoldani!

Tudod mi az intelligenciaszint egyik fokmèrője?: a problémamegoldó képessèg! Ami nektek eléggè alul működik, sőt, diplomàciai érzèketek sincs, csak hatalnas gőg benned is, meg anyudban is!


5 NAPRÓL BESZÈLÜNK, CSAK 5 NAPRÓL!!!!


Féllàbon kibírom, akàr az ördöggel is. Vagy úgy alakítom a helyzetet, hogy kibìrjam: ha a 2. nap làtszik, hogy ez nem fog menni (ugyan, egyetlen sèrtő KONKRÉTUMOT írj màr a fellengzős dumàdon kìvül, légy oly kedves), akkor este négyszemközt megmondom a páromnak, hogy leszel szíves a következő 2 napra szabit kivenni, vagy 1 nap szabi, 1 nap én pesztràlom anyóst, aztàn megint ő szabizik -mindegy, közösen megoldható lett volna, csak egy kis INTELLIGENCIA kèrdése! Amiből nektek àllìtólag olyan sok van...

:xDD


Ha lenézed, a pàrod csalàdjàt, és ezzel őt magàt is, akkor minek vagy vele?! Mindenkinek jobb lenne külön.

5 nap (bocsànat, 2!!) alatt kirobbantottàl egy hàborút, ahol minden fèl összeveszett mindenkivel.

Anyòs tudta, h utàlod làtatlanba -tudod az sem vall nagy intelligenciàra, hogy valaki, a pàrod anyja bejelentkezik 2 hétre, te meg 5 napra engeded, màr itt megvolt az alaphang.

Tovàbbà mereven elzàrkóztàl mindentől, készülődéstől, közös programok javaslatàtól, egyedül a vàsàrlàs ment, ahol mi történt, senki nem tudja, oszt te ràcsaptad az ajtót, hogy jò napot....!

Plusz üvöltözöl 2 hónap utàn a közös gyereketekről...

Keress legközelebbre apàtlan, anyàtlan àrvát, aki egyedül àll a vilàgban, mert nem tudok szabadulni az érzèstől, hogy nincs ember, aki a ti szintetekhez felér.

2017. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
10%
kicsit olyan kamu szaga van, nem?
2017. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
55%

Mi az, hogy hisztis pitsa?


Jól írta valaki, a férfi meghívta az anyját, aztán szépen leszrta a dolgot, majd a zzzasszony elintézi, foglalkozzon vele ő. De a gaz nő elmert menni edzeni két órára, hát bizony az hisztinek és főbenjáró bűnnek számít az itthoni középkori viszonyok között. Nézzetek magatokba, kedves pitsázók, ti összezárnátok a férjetekkel több napra az apósotokat, hogy na akkor foglalják le magukat, majd elmennétek hazulról? Na ugye, hogy nem...kettős mérce.

2017. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
38%

"Nézzetek magatokba, kedves pitsázók, ti összezárnátok a férjetekkel több napra az apósotokat, hogy na akkor foglalják le magukat, majd elmennétek hazulról? "


Hetekig melózott a férjem és az apám a tesómék házán, ott is aludtak, kettecskén, maguknak főztek stb. Semmi probléma nem volt, sőt, még jobb lett a viszonyuk. Igaz, ők mindketten intelligensek.:-) Te meg menj vissza ganézni, ha még olvasni se tudsz, ott okoskodhatsz a disznóknak, egy szinten vagytok.

2017. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!