Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mással is fordult már elő...

Mással is fordult már elő ennyire durva helyzet?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid és tömör lenni. A párommal 2 hónapja élünk együtt, az édesanyja kitalálta, hogy meglátogat minket, én korainak tartottam, főleg, hogy 2 hétre szeretett volna jönni,én egy hétvégét céloztam meg, majd végül közös megegyzés alapján 5 nap let belőle.


Megérkezett, a párom dolgozott, de vetettem vele egy csokor virágot, előző nap megfőzőtt (mert akkor meg én dolgoztam egész nap). Vártuk virággal, finom főtt étellel, párom még süteményt is sütött, pedig nem szokása.


Első nap elvittem vásárolni, csavarogni a városba, gondoltam kicsit megmutatom neki. Olyan dolgokat szeretett volna látni, amiket kocsi hiányában sajnos nem tudtam neki megmutatni és közben egy állandó szövegelést kaptam, és egy hatalmas negatív kisugárzással, összefüggéstelen dolgokról beszélt, nagyon lefárasztott. Második nap is elvittem.. együtt főztünk, majd úgy döntöttem elmegyek edzeni,mert nem bírom tovább, erre robbant a bomba. Párom hazaért, kérdezte az "anyósjelölttöl", hogy mit tett velem, hogy elmentem edzeni..ment az üvöltözés..


Hazaértem, kettesben elmondtam a páromnak, hogy ne haragudjon meg, de nagyon kikészít az anyukája, nagyon rossz a kisugárzása,és nem bírok vele egy légtérbe lenni. Akkor már 2 napja egy ilyen stressz, feszült légkörben éltünk. Nagyon haragudtam a páromra, hogy nem úgy intézte, hogy hétvégére jöjjön az édesanyja, amikor én dolgozom,és ő szabad. De kicsit azt éreztem, hogy ő se szeretne vele lenni,csak ilyen kötelezettségének érzi, hogy találkozzanak 2 év után... (külföldön él azóta a párom, 2 hónapja élek én is vele). Végül a párom felhívta a nővérét, hogy legyen egy családi csevej (anya, lánya, és fia, vagyis a párom). Na most ott nagy veszekedés és én is bele lettem vonva, hogy nem vártam nagy szeretettel az édesanyját, és hogy mit képzelek magamról? Meg miért nem mondtam el z őszinte véleményemet róla...Mellesleg a mai napig nem értik, hogy vannak olyan szituációk, hogy nem lehet egymás szemébe vágni, hogy "engem Te idegesítesz", hanem szépen el kell tűrni az az 5 napot,és bájcsevegni... Sajnos vannak ilyen szituációk...Ők azt mondták, hogy őszinték, és muszáj őszintének lenni..


A lényeg a lényeg, ma hazautazott az édesanya... Most eléggé az én oldalamról írtam le a dolgokat, az én személyes tapasztalataimat...


Persze a végére én is a párom fejéhez kiabáltam, hogy ha less unoka nem lázhatja az anyós.. Párom mindent visszamondott az anyukájnak..


A párom ha hazaér a repülőtérről beszéljük meg a dolgokat. Bocsánatot kérnék a cirkuszért, én is kifordultam magamból, ebben a közegben.. A családtól is bocsánatot kérnék, de nagyon szeretném ha nem kellenne velük soha többet se bszélgetnem, se találkoznom, mert elviselhetetlenek,és nem férünk össze.


Történt-e másnál is ilyen balhé? Mi let a kimenetele hosszútávon?


2017. máj. 12. 14:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, hogy miért a kérdezőt osztja mindenki. Bár az tényleg nem derült ki, konktrétan mi volt a gond, de hát két idegen nem jött ki egymással, van ilyen. Anyukára láthatóan a saját fia sem kíváncsi, ha még szabit sem képes kivenni, amikor 2 év után találkoznak. Mondjuk az sem lehet véletlen, hogy 2 évig nem látták egymást.
2017. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
56%
Negatív kisugárzás = amikor valaki mindent leszól, mindenhez csak negatív megjegyzést tud hozzáfűzni, mindenre csak panaszkodni tud. Volt egy ilyen kollégám, jobban kiégtem tőle, mint magától a munkától. Az azért elmond valamit, hogy anyukát két éve nem látta a fia, akinek ezek után első dolga elhúzni otthonról, amikor két év után jön hozzá az anyja...
2017. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
29%
" első dolga elhúzni otthonról" Bezony, volt pofája dolgozni menni. Nem minden munkahelyen tűrik ám hogy öt napra eltűnjön az ember
2017. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
59%
Mármint nem tud kivenni 3 nap szabit? Hagyjuk már.
2017. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
69%

Akkorra hívom meg az anyám, amikor otthon tudok lenni. Ennyi. Nem másra passzolom le 2 év után.

Lám lám 6-s voltam, úgy látom túl hamar mondtam ki. Akkor jól lepontoztak.

2017. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Részvétem. Át kéne gondolni a dolgot és a történtek ellenére lehiggadni és adni még ehy esélyt a dolognak picit átgondoltabban. Legközelebn úgy meghívni anyukát, hogy ott a párodé legyen a főszerep hiszen ő a fia és elsősorban anyuka is hozá jön. Nagyon rossz ötlet volt rád hagyni anyóst ismeretlenül. Picit elszúrtátok ezt a dolgot. Át kéne beszélni a történteket nyugodtan és megpróbálni elsimítani a feszültségeket mert hosszútávon nagyon kellemetlen lehet egy rossz viszony. Egyébként megértelek én is kibuktam volna.
2017. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Meg kell hallgatni, egyet kell vele érteni, majd pedig úgy rendezni a dolgaitokat, ahogy ti szeretnétek. Határozottan kell fellépni ellene. Ha mindent ráhagytok, akkor csak még jobban a nyakatokra nő. Sajnos az idős emberek, főleg, ha ellenséget lát benned, nehezebben fogják fel, hogy neked nem tetszik az ő viselkedése. Én még valószínűleg szándékosan változtatni sem akar rajta. A fiának le kell vele ülni megbeszélni a dolgokat, mert célozgatásokból nem fog kiderülni, hogy mi nem tetszik. Ha ezután sem változik, akkor érdemes lenne elgondolkozni a távolabbra költözésen vagy a saját házatokban egyértelműen éreztetni, hogy ki ott az úr.
2017. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!