Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha az anyja ellenem...

Mit tegyek ha az anyja ellenem beszéli a páromat?

Figyelt kérdés

10 éve eggyütt vagyunk, másfél éve távkapcsolatban mert külföldön vállalt munkát. Én nem dolgozom mert itthon vagyok a 2,5 éves lányunkkal.

Az anyja olyanokat mond rólam hogy el vagyok hízva, ő pedig sovány,szorom a pénzt pedig ez nem igaz. Az a baja vagyis az is hogy nem kávézom de napi szinten megiszok 3-4 energiaitalt, és az hogy bolti cigit szívok, kb másfél nap alatt 1 doboz, vagy mert mondjuk heti egyszerű rendelek kaját. Egyébként albérletre nem kell költeni mert anyámék házában lakunk és gyűjteni fogunk házra is mostmár de úgy gondolom semmi köze mire költök. 30N


2017. jún. 2. 12:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
Lefogadom, hogy nem vagy elhízva. Viszont ha jót akarsz magadnak, a cigiről és az energiaitalról szokj le! Nem is értem, hogy lehet kisgyerek mellett cigizni, milyen anya vagy te? Az energiaitaltól pedig tönkre fog menni a szíved és a veséd. 4 db / nap az k#rva sok.
2017. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 acelsziv ***** válasza:
46%
Ennyi energiaital karöltve cigivel biztosítja, hogy jó eséllyel nem fogod látni a gyerekedet leérettségizni.
2017. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
egyte tehetsz: mielöbb elköltözöl addig meg amikor csak lehet leorditod a fejét. keresd az ő káros szokásait s előzz be köss bele te őbele elöbb
2017. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Honnan tudja anyósod hogy mit iszol eszel egész nap vagy hogy épp főzöl e?

Menjetek ki a gyerekkel a párod után és gond letudva.

2017. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
kotnyeles
2017. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

3-4 energiaitalt naponta? 😫😫

Az ajanlott mennyiseg naponta max 1 doboz, es azt se rendszeresen. Nem ver felre a szived, te nő?

A cigit meg se emlitem! Ha igy folytatod, 35 evesen ugy fogsz kinezni mint a 90 eves oreganyam

2017. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
az igen, havi szinten elversz 50-60 ezreket energiaitalozásra meg bagózásra, ezért kell apucinak külföldön gályáznia, gondolom a sok cukros löttytől vagy elhízva, ha annyira a párod pénzét akarod szórni járj inkább kondi terembe... nem kéne muternek bele kotnyeleskedni mit csinálsz de hogy otthon tespedsz miközben elvárod hogy eltartsanak az azért elég gáz... fotel anyuka
2017. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Most nem azért mondom, de leordítanám az anyós fejét, ha beleszólna a szokásaimba. De szerencsére az én anyósom kultúrlény, tudja, mihez van köze és mihez nincs, úgyhogy eszébe se jutna ilyent tenni....
2017. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
73%
Napi 3-4 energiaital rengeteg... ha a cigiről nem is tudsz, ennél csak annyit kéne hogy nem veszel. Megspórólnál vele több 10 ezret. Ha el vagy hízva, akkor azt a pénzt amit energiaitalra költesz, költhetnéd kondi bérletre (jobb alak, jobb közérzet, fittebb és egészségesebb életmód...).A gyerekednek a passzív dohányzás pedig szintén káros.
2017. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%
Sztem csak irígy hogy te ilyen luxusban élsz !De ha nem akarsz vele összekapni akkor beszélj a pàroddal és menjetek ki utàna sztem jobban jàrsz !
2017. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!