Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha az anyja ellenem...

Mit tegyek ha az anyja ellenem beszéli a páromat?

Figyelt kérdés

10 éve eggyütt vagyunk, másfél éve távkapcsolatban mert külföldön vállalt munkát. Én nem dolgozom mert itthon vagyok a 2,5 éves lányunkkal.

Az anyja olyanokat mond rólam hogy el vagyok hízva, ő pedig sovány,szorom a pénzt pedig ez nem igaz. Az a baja vagyis az is hogy nem kávézom de napi szinten megiszok 3-4 energiaitalt, és az hogy bolti cigit szívok, kb másfél nap alatt 1 doboz, vagy mert mondjuk heti egyszerű rendelek kaját. Egyébként albérletre nem kell költeni mert anyámék házában lakunk és gyűjteni fogunk házra is mostmár de úgy gondolom semmi köze mire költök. 30N


2017. jún. 2. 12:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
45%

Na, mennyi anyósod lett itt hirtelen....

SENKINEK nincs hozzá köze, hogy mennyi energiaitalt iszol, még az anyósodnak se.

(ne igyál annyit, de nem ez a kérdés).

És a férjed, azon kívül, hogy közvetíti az anyja dumáit, valami mást nem tesz?

Mondjuk leinthetné.

2017. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!