Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődött és nem hajlandó...

Megsértődött és nem hajlandó látogatni az unokáját. Szerintetek ez jogos?

Figyelt kérdés

Igazából az én anyámról van szó, de azért írtam ebbe a kategóriába, mert nem az én gyerekemet nem látogatja, hanem a sógornőm és a bátyám kislányát.

Anyukám azért sértődött meg rájuk, mert szerette volna, ha a kislányukat Evelinnek hívják, mert neki is ez a neve és szerinte nagyon ment volna a családnévhez. De a tesómék egyáltalán nem akartak olyan nevet választani, ami már van a családban és végül Natasa lett a pici. Szerintem nagyon illik hozzá a név és mi egyébként is negyedvér oroszok vagyunk, a vezetéknevünk is elég oroszos így sokkal jobban hangzik a Nati, mint az Evelin. Anyukám szerint viszont sátánista név, mert visszafelé olvasva "A satan" jön ki. Nem normális. Annyira megsértődött amiért nem az ő nevét kapta az első unoka, hogy egyetlen egyszer látogatta meg a kórházban. Azóta telefonon se tartja tesómmal se a kapcsolatot. Nagyon zavar a viselkedése, mert szörnyen gyerekesnek tartom és nem hiszem, hogy normális dolog tőle. A sógornőmet is megviseli, hogy így viselkedik, állandóan kérdezget róla, hogy pl.azért képeket szokott-e nézni a kicsiről, meg többször is csinált róla videót és megkért, hogy mutassam meg neki.

Egyébként szerintem nem a névvel van baja, hanem a sógornőmet nem kedveli és nagyon bántja, hogy a bátyámnak tőle született gyereke.(Ez sem jogos egyébként)


2017. jún. 14. 11:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Hogy hívnak téged és a tesódat? És hogy hívják a nagyszüleiteket? Mert ha anyud nem úgy nevezte el a gyerekeit, ahogy a szüleit hívják, akkor nem értem a felháborodását azon, hogy az unokája nem az ő nevét kapta. Erről ennyit! :)
2017. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 jafnrétti ***** válasza:
97%
Hát bocs, de anyukád elég buggyantnak tűnik, ilyen hülyeséget felnőtt ember hogy találhat ki, hogy "sátánista név"? Meg hogy lehet valakinek akkora egója, hogy követeli, hogy róla nevezzék el a gyereket? Tessék, érjen el valamit az életben, akkor majd elneveznek róla utcát, teret, iskolát. Az nem teljesítmény (pláne nem az övé), hogy unokája született, ezzel nem érdemel ki olyat, hogy a gyereket róla nevezzék el. De úgy egyáltalán, amúgy se nagyon van beleszólása, hogy a tesódék hogy nevezik el a SAJÁT gyereküket.
2017. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem jogos, pereld be!
2017. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, tényleg léteznek ilyen emberek?! Agyam eldobom.
2017. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%
10-es válaszoló leírta a tutit. Egyetértek. Respect!
2017. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te lányaként igen sokat segíthetsz a dolgon, főleg ha együtt is éltek. Egyszerűen csak mondogatni kell neki hogy anya nincs igazad, anyu hát van gyereked akinek választhattál nevet, anyu békülj ki velük. Egyszerűen mondogasd és mosd az agyát. Vagy mutasd meg neki a válaszojat. Mi idegenek vagyunk és kapásból megmondtuk hogy vele van a baj, hátha észbe kap.
2017. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%

Én tudod mit mondanék a helyeden anyámnak?

Hogy anyu te nagyon h.lye vagy és õszintén nem is értem sóg.nőm mitt pedàlozik nàlad. Sokkal jobban jàr h nem mész oda, legalàbb nem bas.tatod màs idiótasàgoddal is. :D

2017. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
Az lemaradt hogy valószínūleg ez csak egy jó ürügy arra, hogy veszekedjen és lassan majd elmondhassa hogy direkt zàrtàk ki az unokája életébõl.
2017. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Közöld anyukáddal, hogy ezt a hülyeséget most azonnal hagyja abba, ássa el a csatabárdot, ha nem akarja az unokája életéből örökre kizárni magát.

Aztán karolj belé és menjetek el együtt a tesódhoz babanézőbe.


Máskor is bolond, házsártos öregasszonyként viselkedik?

2017. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A kedves mamának,el kell fogadnia,hogy nem ő dönt a születendő gyermek nevével kapcsolatban.Speciel ha én Tominak akarom elnevezni a fiamat,akkor is az lesz a neve még ha a valamelyik nagyszülőnek ez nem is tetszik.Az pedig szörnyű hogy ezért is nem akar találkozni az unokával.Ha már a lányomból/fiamból szülő lesz,nem számít majd hogy fiú/lány lesz-e,vagy hogy minek nevezik el.:) Csak egészséges legyen a baba.A többi már csak mellékes.Meg a másik..az is teljesen abszurd hogy a menyével rosszban van,és ezt az unokára is kivetíti.Szerintem(ez csak az én magán véleményem),aki képes nem látogatni az unokáját,és teljesen elzárkózik tőle a gyermek neve miatt,és a menyével ápolt kapcsolata miatt,az nem szereti igazán a fiát.
2017. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!