Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődött és nem hajlandó...

Megsértődött és nem hajlandó látogatni az unokáját. Szerintetek ez jogos?

Figyelt kérdés

Igazából az én anyámról van szó, de azért írtam ebbe a kategóriába, mert nem az én gyerekemet nem látogatja, hanem a sógornőm és a bátyám kislányát.

Anyukám azért sértődött meg rájuk, mert szerette volna, ha a kislányukat Evelinnek hívják, mert neki is ez a neve és szerinte nagyon ment volna a családnévhez. De a tesómék egyáltalán nem akartak olyan nevet választani, ami már van a családban és végül Natasa lett a pici. Szerintem nagyon illik hozzá a név és mi egyébként is negyedvér oroszok vagyunk, a vezetéknevünk is elég oroszos így sokkal jobban hangzik a Nati, mint az Evelin. Anyukám szerint viszont sátánista név, mert visszafelé olvasva "A satan" jön ki. Nem normális. Annyira megsértődött amiért nem az ő nevét kapta az első unoka, hogy egyetlen egyszer látogatta meg a kórházban. Azóta telefonon se tartja tesómmal se a kapcsolatot. Nagyon zavar a viselkedése, mert szörnyen gyerekesnek tartom és nem hiszem, hogy normális dolog tőle. A sógornőmet is megviseli, hogy így viselkedik, állandóan kérdezget róla, hogy pl.azért képeket szokott-e nézni a kicsiről, meg többször is csinált róla videót és megkért, hogy mutassam meg neki.

Egyébként szerintem nem a névvel van baja, hanem a sógornőmet nem kedveli és nagyon bántja, hogy a bátyámnak tőle született gyereke.(Ez sem jogos egyébként)


2017. jún. 14. 11:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem, hogy a tesódéknak mi bajuk? Felnőtt emberek, a gyerek bevét a szülők választják, ha anyuci meg megsértődött, jár annyi.

Többet nem szerepel az életükben - én nem bánkódnék ezen.

Gyerekes, vagy agresszív - mindegy is. A fia azt a nőt választották, a közös gyereküknek meg azt a nevet választották - mi dolga neki ezzel?

Normális ember örül a gyereke boldogságának.

2017. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!