Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós meg a facebook?

Anyós meg a facebook?

Figyelt kérdés

Férjemmel három éve vagyunk házasok és öt éve élünk együtt. Anyós sosem bírt, konkrét konfliktus kettőnk között sosem volt, de rokonoktól visszahallottam, hogy nem tart megfelelő partnernek a fiához. Az esküvőnkön nem is gratulált, oda se jött táncolni velem...

A lényeg az, hogy a férjem egyik régi szerelmével tartja a kapcsolatot, rendszeresen összejárnak és kibeszélnek engem. Ezzel nem is foglalkoztam eddig, de elkezdte az illető lány képeit lájkolgatni, sőt, mivel a csaj kézműves apróságokst készít, ezeket megosztja. Mivel én a lájkokat is és a megosztásokat is látom, töröltem anyóst az ismerőseim közül. Ezt jó pár héttel később vette észre, és a következő találkozásunkkor kérdőre vont és közölte, hogy az ő családjában a kicsinyes viselkedés nem szokás, és bizonyítottam, hogy tényleg nem a fiához való vagyok.

Megköszöntem neki, hogy ebből ezt megállapította, mondtam, hogy gondolom akkor az nem számít, hogy a fia boldog mellettem, és szinte tökéletes házasságban él. Megmondom őszintén, úgy érzem, hogy eldönthetrm, hogy mit akarok nézegetni az üzenőfalon, az exek munkáit és képeit tuti nem, anyós által.


2017. jún. 25. 17:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém az égvilágon mindent megosztott ami csak szembe jött vele, leállítottam a követését :)
2017. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Ezt a lehetőséget már írták, én meg nem tudtam erről, őszintén szólva csak az üzenőfalat szoktam nézni-pörgetni, nem ismerem a Facebook működését. Amúgy is már mindegy :)
2017. jún. 25. 19:11
 13/43 anonim ***** válasza:
47%

Tenyleg hulyeseg volt torolni. Pont adtal a kezebe egy ujabb lapot, masreszt bizonyitottad, hogy buta vagy, mert a kovetes leallitasa azert nem egy nagy tudomany. Nem lenduletbol kell cselekedni, hanem atgondolva. Pl megkerdezel valakit, hogy mit javasol. Igy megtudhattad volna mi az a kovetes leallitasa.

Masreszt. A jovoben hasznald az eszed, es olyan "valaszt" adj, amibe nem tud belekotni, de megis szetveti az ideg. Pl. ha latod, hogy lajkolta a volt csaj kepet es megosztotta, te is lajkold es oszd meg. Hidd el mindkettojuk agyverzest kapna, hogy miert csinalod. Es bele lehetne kotni? Hiszen te csupa joindulatbol segitettel volna ertekesiteni a szarokat...

2017. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
18%
Az a te bajod, hogy féltékeny vagy. Arra, hogy a volt barátnőt szette, téged meg nem. Szerintem te vagy gáz, nem az anyósod.
2017. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk tuti, hogy tényleg kibeszélhetnek, de amúgy van is erre bizonyítékod?

Megértem hogy nem tetszett a dolog de itt a férjednek kellett volna a sarkára állnia és kiosztani az anyját, hogy ő nem akarja hogy az ex nővel tartsa a kapcsolatot, mert te vagy a felesége, az élete része és nem pedig az ex.

2017. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
22%
De azt se értem, miért nem lehet nyílt lapokkal játszani, megmondhattad volna személyesen, hogy neked ez rosszul esik, és bökje ki mi a baja veled, nagy fertő ez a facebook, ott mindenki okos meg szájkaratés, de a való életben meg tudnak az emberek egymással mit kezdeni.
2017. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Az anyósomnak az a baja, amit az elején leszögezett, hogy nincs diplomám. Lehet, hogy buta vagyok, de szorgalmas és sikeres a szakmámban, az emberek szeretnek, a férjem szeret, normális körülmények között élünk.

Konkrétan tudom, hogy kibeszélnek, mert egy rokonok is vissza mondják, illetve van vendégem, aki aki a ex ismerőse, és ő neki is szokta mesélni, hogy milyen jókat derülnek rajtam. Mert nincs diplomám. Amúgy, soha nem is lesz, de ettől én még nem érzem kellemetlenül magam.

2017. jún. 25. 20:26
 18/43 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem magamat sem, hogy miért nem merek anyóssal szemben kiállni magamért,mert ez nem jellemző rám. Talán mert mindig igyekeztem a kedvében járni, segíteni neki, természetesen ingyen kezelem stb. Ő valóban tanult nő, de ettől függetlenül nem értem miért kell lenézni azt, aki nem egyetemet végzett. Pedig ő az elején ezt megmondta a szemembe. A hátam mögött meg a többit, mert ő mást akart a fiának, én egyáltalán nem illek bele az ő családjába.
2017. jún. 25. 20:31
 19/43 anonim ***** válasza:
31%

Tényleg nagyon egyszerű teremtésnek tűnsz és nem azért, mert nincs diplomád, hanem azért nincs diplomád, mert egyszerű vagy mint a faék.

Azt remélem még te is tudod, hogy aki pletykát hoz, az pletykát visz is!

Állítsd le a pletykálkodókat, mert nekik az az öröm, hogy téged cukkolhatnak és ugrassz.

Hidd el, ezek nem a jóakaróid, mert aki szimpatizál veled, az nem örül, ha idegeskedsz!

A Facen meg törölni az anyóst, egy végtelenül gyerekes és nívótlan húzás volt. Most megint te vagy a vesztes.

Az meg kifejezetten röhejes, hogy a férjed kérje számon az anyóst a lájkjaiért! :D

2017. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező!

Nem gondoltál még arra, hogy ha nem találják fel a fészbúkot, akkor mennyivel nehezebb lett volna összeveszned az anyósoddal??!

:)


De komolyra fordítva!

A Facebook nélkül már nincs is saját élted???

2017. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!