Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós meg a facebook?

Anyós meg a facebook?

Figyelt kérdés

Férjemmel három éve vagyunk házasok és öt éve élünk együtt. Anyós sosem bírt, konkrét konfliktus kettőnk között sosem volt, de rokonoktól visszahallottam, hogy nem tart megfelelő partnernek a fiához. Az esküvőnkön nem is gratulált, oda se jött táncolni velem...

A lényeg az, hogy a férjem egyik régi szerelmével tartja a kapcsolatot, rendszeresen összejárnak és kibeszélnek engem. Ezzel nem is foglalkoztam eddig, de elkezdte az illető lány képeit lájkolgatni, sőt, mivel a csaj kézműves apróságokst készít, ezeket megosztja. Mivel én a lájkokat is és a megosztásokat is látom, töröltem anyóst az ismerőseim közül. Ezt jó pár héttel később vette észre, és a következő találkozásunkkor kérdőre vont és közölte, hogy az ő családjában a kicsinyes viselkedés nem szokás, és bizonyítottam, hogy tényleg nem a fiához való vagyok.

Megköszöntem neki, hogy ebből ezt megállapította, mondtam, hogy gondolom akkor az nem számít, hogy a fia boldog mellettem, és szinte tökéletes házasságban él. Megmondom őszintén, úgy érzem, hogy eldönthetrm, hogy mit akarok nézegetni az üzenőfalon, az exek munkáit és képeit tuti nem, anyós által.


2017. jún. 25. 17:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

Jobb ha kilépsz ebbol a csaladbol. Ha a ferjed sem kepes a sarkara allni, ez a vén ge"ci meg a nagypofaju ex lotyo ki fog kesziteni. Annyit sem er h lekopd oket. Ha nincs gyerek, valj el inkabb mert nem szamithatsz senkire. Hidd el talalsz olyat akinek az anyja nem egy vén dög"ledék aki csak vajkalja a masikat es a sajat gyerekenek is sz@rt akar. Mi az hast akar a gyerekenek. Ki ő? Egy senki, toroljék ki a seg"guket a diplomajukkal :)

Mondom lrpj le amig nem keso

2017. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
79%

Eszem megáll, de komolyan!!!

Kérdező, ne törődj ezzel a sok boldogtalan, megkeseredett, senkinek nem kellő, hibátlan amazonnal (anyóssal??), akik semmilyen kis hibát (hiba lenne??) nem tűrnek el, viszont a rosszindulatú anyós, az tehet bármit, minél ordenárébb a viselkedése, annál emelkedettebb, műveltebb. Ennek az oldalnak lassan kiegészítő nevet kellene adni: kettős mérce, avagy amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek xD. Esetleg megérkezett az anyós kommandó.....

Ha azt írnád, h váltok, mert anyós aknamunkája megtette a hatását és leírnád mindezt előzményként, azzal a kiegészítéssel, hogy nem tettél semmit, jóindulatúan tűrtél, hogy majdcsak abbahagyja és megszeret, akkor szintén megkapnàd, h faék vagy meg úgy kell neked, miért nem reagáltál.... ostobák :xD.


Kérdező, miért kellene egy nyilvánvalóan rosszindulatú, gonosz, undorító jellemű ember machinációihoz jó képet vágnom és tolerálnom? Jól tetted! Primitív anyós azt csinál a profilján, amit akar, azzal beszél ki a hátad mögött, akivel akar -nagy dicsőség, gratulálok! Szétverni, megkísérelni egy alapvetően működő családot, csak mert neki nem ember, akinek nincs diplomája..... pffffff, ez ám a moralitás csúcsa! (Csak próbáld meg pár hét múlva, tegyél ki egy szöveget, h kiröhögöd, elmondod anyóst, aminek csak tudod -majd azt nézd meg, mit kapsz érte. Mert neked ám nem lehet ugyanúgy viselkedni.) És erre az emberre még tekintettel kellene lenned!

Azt törölsz a profilodról, akit akarsz, aki nem tisztel engem, azt én sem tisztelem! Továbbá, nem kell a szemembe mondania, h pichának tart, a jelzéseiből is leveszem és nem fogok rá vigyorogni! Növessz gerincet, ne kezelj sem ingyen, sem pénzért olyan embert, aki téged lábtörlőnek használ, továbbá, ha számon kéri a törlést (hogy meri egyáltalán??? Te számonkérhetted volna??!), akkor mondd meg neki, h sajnálom anyuka, mostantòl keressen másik boxzsákot, akin a frusztrációját kitölti, ezentúl nem látom a nekem irányzott szurkapiszkáit, gondolom magának ez nagy csapás lehet, oda a napi életeértelme és boldogsága!

Még le is tiltanám!

Nem kell keresni a konfliktust, törekedjünk a békére, de házhoz menni nem kell a pofonért!

2017. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
42-es válaszoló! Köszönöm :) végre, aki érti a lényeget. Már nem jár hozzám, a férjem szólt neki, hogy azok után a húzásai után ne várjon tőlem semmit.
2017. aug. 3. 10:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!