Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baba bejelentése gonosz anyósnak?

Baba bejelentése gonosz anyósnak?

Figyelt kérdés

Férjemmel öt éve élünk együtt, a házasságkötés három éve volt. Sajnos több nőgyógyászati műtétem volt, már lemondtunk a babáról is :( aztán megtörtént a csoda! Pozitív lett a tesztem, egyből veszélyeztetett terhesnek nyilvánítottak. Férjem anyja többször is kijelentette, hogy mivel nem lehet gyerekünk, váljunk el, adjam meg a fiának a lehetőséget, hogy apa legyen. Természetesen szeretjük egymást, és úgy voltunk vele, hogy ha nem lehet babánk, attól mi még szeretjük és nem hagyjuk el egymást.

Anyósom a kapcsolatunk elejétől nem kedvelt, célozgatott, beszólt, egyszerűen nem bírt elviselni, az okát csak sejtem : más társadalmi rétegből származom. Vidéki egyszerű munkás szülők gyermeke vagyok, de a fővárosba mentem tanulni, küzdöttem, hogy elérjek valamit az életben.

Most, hogy babát várok, félek anyóssal közölni, mivel ő már bele élte magát, hogy semmi sem fog minket összekötni "csak" a házasság. Ami őszerinte bármikor véget érhet. Hogyan fogalmazzam meg, és közöljük a hírt. Nyilván úgy, hogy elé állunk de már látom magam előtt a reakcióját. Ki fog akadni.


2017. jún. 26. 21:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyósom a 6. hónapban tudta meg a faluból hogy terhes vagyok. Azóta megy a nyalizás meg jönne állandóan a babához de soha nem felejtem el neki h miért nem beszéltünk vele egy évig.
2017. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

En sem ertem minek problemazol ezen, hogy hogy mond el neki, meg hogy neki erre minlesz a reakcioja?! Nem tokmindegy honnan vagy kitol fogja megtudni? Nem neki szulsz!!.

Eddig sem kedvelt, gondolod majd ezutan fog? Vagy egyfajta visszavagasnak, orra ala dorgolesnekmszanod, hogy nesze neked, megis lesz baba?

Hagyd a fenebe, barmi is motival. Ha ennyit vartatok a csoppsegre, akkor orulj neki, es azzal torodj, hogy minel kiegyensulyozottabb es boldogabb anyukaja legyel. Vigyazz magatokr, es elvezd ki a terhesseged, ezzel kell torodnid most!

Nem kell a folosleges drama!

2017. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
4%
Biztos hogy az anyós a hibás? Képzeld magad anyósod helyébe, te örülnél ha nem tudnál az unokáról? Ő szeretne nagymama lenni, lehet hogy nagyinak jobb mint anyósnak.
2017. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
95%

Te ilyen mártír típus vagy? Azzal töltöd a Karácsonyt aki rühell téged? Felköszöntesz szülinapján olyan embert aki szarnak néz? Azzal foglalkozol, hogy neki hogy esne ha mástól tudná meg? Hát anyukám pont azért viselkedik így veled büdös banya mert hagyod magad.

A Karácsonyt azzal kell tölteni akivel békében, szeretetben ünnepelsz mert ez neked is ÜNNEP, születésnapon azokat köszöntjük akikre jó szívvel gondolunk és kölcsönös a szeretet, a baba érkezését pedig annak jelentjük be aki szeret, tisztel, becsül minket és együtt együtt örül velünk a boldogságunknak és leendő gyermekünknek.

Térj már észhez! Neked ez a nő egy senki, nem kell megfelelned neki.

2017. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se volt jobb a helyzet,de szerencsére már túl voltam azon az időn amikor még érdekelt anyós...olyan szinten hidegen hagyott tőle bármi,hogy csak na. Ennek köszönhetően amikor bejelentettük a dolgot és neki egyből az pattant ki a fejéből,hogy fix mástól van a gyerek mert én az ő fiától nem lehetek terhes és most,de azonnal dns vizsgálat kell amit ő kifizet....egy másodpercig nem sokkolt a dolog és csak azon sokkolódtam volna ha hatalmas boldogságba tört volna ki, hát én jót nevettem a dolgon, férjem meg elküldte a bánatba. Mondjuk az egészbe az a legjobb,hogy ő mindennél jobban szereti a fiát és mindentől megvédi (tőlem) és mindig a legjobbat akarja neki....de egy pillanatig nem jut az eszébe,hogy ezekkel nem a mi kapcsolatunkat mérgezi,hanem az övét a fiával, és nem én teszem tönkre a fiát hanem ő maga.
2017. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Rossz vén kva. Veszelyeztetett terhes vagy hat nehigy mar idegesitsd magad. El se mondd még a vegen valami rontast rak rad a ven boszorkany 😂 viccen kivul en nem mennek oda terhesen, el se mindanam neki, nehogy rosszat kivangasson nekem. Nincs kozunk egymashoz elvileg nem? Nem verrokon az anyos. A ferjnek van koze hozza. Targyaljon vele ő. Az biztos h en nem vinnem hozza a gyereket, vigye ő. Titokban attol felnek h ellenem hangolja. Sok ilyenrol hallottam mar, ezek a nők olyanok mint a dögkeselyűk, arra varnak h a masiknak sz@r legyen. Ugyh lenyeg a lenyeg, nincs koze hozza, majd megtudja, sz@rja ossze magat, ne most pedalozzon :D
2017. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

#25

Én a 26 vagyok. Nagyon durva ez a dns sztori. Beteg egy nő, remelem utana elpaterolta a ferjed :(

2017. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten?


Kit erdekel ez az anyos? En ugy letojnam ahogy van, nemmuszaj kapcsolatot tartani. Parod atmegy vagy ha telefonon beszelgetnek, megemliti. Ennyi. Mit agyalsz ezen??? Utal teged, miert erdekel hogy "jelentsd be" neki a gyereket? Akivel mi kolcsonosen nem szeretjuk egymast azzal nem foglalkozom egy gondolat erejeig sem. Nem hogy be legyek tole fosva hogy jaj istenem hogy mondjak el neki valamit....

2017. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Felntt ember vagy, nem?

Mit fosol?


Mama, Pistival gyerekünk lesz. Pont, és a továbbiakban nem törődsz vele.

2017. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig sem voltatok jóban, akkor kár most odamenni bájologni, meg közölni a hírt, mintha ez valami jó dolog lenne (számukra). Menjen csak a férjed, vagy csak hívja fel őket és kész.
2017. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!