Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom tovább hogy anyós...

Nem bírom tovább hogy anyós tolvajnak néz?

Figyelt kérdés

Együtt élünk sajnos, tegnapelőtt keresték a ventillátorukat de hiába, szóltak a feleségemnek hogy nagy baj lesz ha nem lesz meg, zárni fogják az ajtót ahol tárolunk. Feleségem dühében még egyszer kiment és a sötétben is megtalálta szinte! Após azt mondta mikor szólt hogy hol van; ott biztos nincs, majd mikor megmutatta közölte ez itt biztos nem volt!!

Mai nap vádolása... egy körömcsipesz, hétvégén festettem náluk, és segítettem pakolni, kedves após köröm csipesze eltűnt, mondta a feleségem veszünk egyet de biztos meglesz ha nem keresi senki, anyós mondja na az biztos nem lesz meg! Elegem van, mit gondol tolvaj vagyok én???? Szeretnék költözni de a feleségem nem akar, ide építkeztünk, szerinte kárba megy akkor minden.


2017. jún. 29. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Pedig nyitsd ki a szád.

Amúgy nem lehet, hogy kezdenek demensek lenni?

Anyósom se talál soha semmit és előfordult hogy rajtunk kereste.

2017. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Üzenem apósnak és anyósnak, hogy a körömcsipeszek ilyenek. Nekem vagy három van pont emiatt de mind képes eltűnni a szemem elől. :)
2017. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
73%
A gond ott kezdődik hogy együttlaktok az anyósoddal. Minnél hamarabb mennyetek el onnan, mert eddig nem 1 házasságot tett tönkre!
2017. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Üzenem anyósnak, hogy én loptam el a csipeszt, és amíg a vejét vádolja minden hülyeséggel, addig nem is kapja vissza!
2017. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!