Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert kell mindenert beszolni?

Miert kell mindenert beszolni?

Figyelt kérdés
Annyira idegesit az anyos. Ma elmeseltuk, hogy a kislanyunk kapott egy gyongyokbol fuzott karkotot ami kb 300Ft volt. Erre kijelentette, hogy az draga, mashol 50Ft-ert lehet venni. Es? Akkor vegyen neki. Hozzateszem semmit nem kapott meg a nagyanyjatol csak egy polot es egy szoknyat.(Masfel eves ) A szulinapjara sem kapott semmit. De meg csak fel sem koszontotte kulfoldon elunk, azert szerettem volna, ha felhiv skypeon az nem kerul penzbe szerintem csak facebookon irt, hogy lassak o milyen jo nagymama. Jo nem varom el. De az en szuleim ha tehetik mindig hoznak tenyleg kis aprosagot, es mar annak nagyon tud orulni. Total kivagyok tole, mindenbe beleszol, okoskodik grrr.

2017. júl. 10. 22:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezen vagy kiakadva? Én is ebben a helyzetben vagyok,de engem jobban aggaszt,hogy fogom egyszer majd a lányommal megértetni miért kap az egyik mamától mindent,a másiktól meg semmit,mert nem képesek beosztani a pénzt.
2017. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es, a lányodnak ez nem fog feltűnni, hacsak te nem neveled rá! Úgy tűnik, utálod az anyóst! Egy kisgyerek nem aszerint ítéli meg a környezetét, hogy kitől mit kap! És addig jó, amíg ebben nem akadályozzák meg!
2017. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!