Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósod/apósod szokott szekáln...

Anyósod/apósod szokott szekálni a külsőddel, megjegyzéseket tenni a testsúlyodra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 18:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem, szerencsére csak pozitív megjegyzéseket szokott tenni a külsőmre. Pedig nem vagyok vékony, de jól nézek ki. A nagymamám szokott oda-odaszólogatni nekem.
2017. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szarna utoljára!
2017. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közölte mikor beültem az autonkba,hogy felfog borulni akkora a kilengése.szülés után 4 honappal.mondjuk nálunk a gyerek uh képére is mondott egy olyat...hogy olyan mint egy gnóm...mondjuk miota megszületett is lesz...ja .na ezek után lesz...tam mi a véleménye rólam.nem vagyok kövér 160cm es 49 kg.ömeg kb 90..
2017. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát azért egy-két történeten elképedtem. :O
2017. júl. 22. 20:18
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után a pajzsmirigyem elkezdett túlműködni, ezt anyós jól tudta, mégis minden találkozáskor többször felhozta, hogy egyek sokkal többet. Hiába mondtam, hogy nem marad meg a zsír a szervezetemben. Egy családi kaján após mondta, hogy egyek, mert anyós elhíresztelte, hogy anorexiás vagyok, stb. Még a sarki kisbolt eladóinak is ezt mondta. Én nem foglalkoztam vele, csak sajnálni tudom. Párom viszont leosztotta keményen.
2017. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Metionin ***** válasza:
100%
Még az elején, amikor csak egyszer-kétszer látott, mondogatta a "leszanyósom" hogy biztosan nem foglalkoznak velem otthon, meg hogy biztosan iszákosok a szüleim, mert nem figyelnek arra hogy mit veszek fel. Amúgy egyszerű ruhákat hordtam, általában fekete farmer plusz fekete póló, tornacipővel. Ja és hogy csórók vagyunk, mert sok a turis ruhám (én hülye megmondtam amikor megdicsérte az egyik ruhámat és megkérdezte hogy honnan van). A súlyomra nem szólt be, néha tett megjegyzést, hogy egyek mert sovány vagyok de bántó felhang nem volt benne. Após meg sem szólalhat anyós engedélye nélkül.
2017. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt a hálás feladatot az apám vállalta fel, de amióta többedszer elkültem melegebb éghajlatra, leszakadt rólam végre.

Igen, lehet mondani, hogy tiszteletlen voltam vele, de hát ő is az volt velem.

2017. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Apósom soha, anyósom havonta egyszer legalább bebubog valamit. Pl. "Jaj, már megint kopaszra nyiratkoztál?" vagy "Jaj ne vacsorázz, inkább menj edzeni, mert nagy a hasad" - úgy, hogy soha nem vacsorázom és rendszeresen edzek. Jókat szoktam rötyögni rajta, persze ettől még idegesebb lesz :) Balaton és Velencei-ró úszásokon, triatlon versenyeken rendszeresen indulok és le is nyomom. 110kg, ffi, 182cm
2017. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Misibácsi válasza:
91%

Mi, a feleségemmel anyós ill. após vegyunk. Szeretjük a gyerekeinket. Ezért az Ő választásukat tiszteletben tartjuk. Tehát nem teszünk semmijen megjegyzést, sem a gyermekünknek, sem a menyünknek -re! Zárójelben megjegyezném, hogy elégedetlenek a vagyunk a választottakkal, de ezt szigorúan csak egymás közt beszéljük meg!

Üdvözlettel: Misibácsi

2017. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Apósom mondja mindig, hogy egyek egyek mert igen vékony vagyok, de szerintem nem rosszból, mert van hogy direkt vesz édességeket stb csak egyek már valamit, amiota meg terhes vagyok azt gondolja, hogy egyből kettő helyett kell ennem, tehát mégjobban mondogatja, nem nagyon zavar igazából mert látom magamon én is, hogy nagyon vékony vagyok 44kg / 167 cm, talán most majd hizok ahogy várandós lettem :D
2017. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!