Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósod/apósod szokott szekáln...

Anyósod/apósod szokott szekálni a külsőddel, megjegyzéseket tenni a testsúlyodra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 18:38
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nekem szerencsém van velük. Kövér vagyok (40 éves nő, 170 cm, 98 kg), de soha egy rossz megjegyzést sem tettek rám. Látják, hogy sokat dolgozunk, nem azért vagyunk kövérek, mert tunyák lennénk, és ők értékelik ezt annak ellenére, hogy ők hozzánk képest alacsony, filigrán emberek.
2017. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mikor bejelentettük, hogy terhes vagyok, az volt a reakciója anyosomnak, hogy undorítóan kövér vagyok. 160 centihez 60 kiló, nem mondom, nem egy nadszal, de azért na. Meg talán finomabban is lehetett volna véleményezni, ha már feltétlenül szükségét érezte. Terhesség alatt vegig ezt nyomta, hogy már megint hiztam, mások nem hiznak ennyit. Hozzáteszem,20 kilót hiztam, a kórházból 65 kilósan jöttem ki, nagy volt a baba, sok volt a víz.
2017. szept. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó egy hetes szösszenet a "ladsan lefolyik a székről" volt. Sajnos még pár hónapig együtt lakunk, de utána le fogom szarni.
2018. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!