Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek baj, ha sok...

Szerintetek baj, ha sok mident fizetnek nekem a barátom szülei és én nem tudom viszonozni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, még tanulok, nem sok pénzem van. Lassan 3 éve vagyunk együtt a barátommal és néha erre-arra meghívnak a szülei engem is, meg ha megyünk valahova akkor megveszik a belépőt nekem is, stb. Meg volt olyan is, amikor a nővére hívott el minket nyaralni, és én ott se tudtam semmit fizetni. Kényelmetlen nekem ez, olyan mintha ingyenélő lennék.

Veletek van ilyen?


2017. júl. 22. 15:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Nincs, mivel én határozottan megmondtam az elején hogy köszönöm a kedvességüket, de nekem ez kellemetlen, nem szeretek ingyenélő lenni, így én fizetem a magam részét mindenben. Olyan volt hogy pl az éttermi ebédet ők fizették, de utána átmentünk meginni egy kávét a kávézóba és azt meg én.
2017. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Én tuti nem fogadnék el ennyi mindent. Nagyon kellemetlenül érezném magam.

Az szerintem még tök oké, hogy ha elmentek pl. étterembe vagy egy koncertre, akkor meghívnak. Persze ez is csak akkor, ha nem mindig ők fizetnek.

De egy egész nyaralás, nekem nagyon túlzás. Ha nincs pénzem, akkor nem megyek nyaralni.

2017. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

Annyira még sem lehet kényelmetlen, ha elfogadod.

Én ugy gondolom, ha Neked ez kenyelmetlen, finoman utasítsd vissza.

De csak akkor ha valóbam jémyelmetlen, ha mégsem az, akkor meg ne írj ilyeneket.

2017. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Lehet csűrni-csavarni, de mivel annyira még sem volt kellemetlen, hogy vissza is utasítsad ezeket az anyagi támogatásokat/ajándékokat/belépőket/nyaralásokat/stb... ezért ezt prostitúciónak is hívhatjuk.
2017. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne érezd magad kellemetlenül! Biztos megengedhetik maguknak, és ha meghívnak, biztos szívesen teszik.
2017. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Ha a pasid fizetne mindent az oké lenne, de a szüleiről beszélünk....Úgy elég kellemetlen.

Nem azt mondom,hogy egy fagyit se fogadj el tőlük, de ez így hatalmas proliság.

2017. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha 3 éve együtt élsz a fiukkal, ne érezd Magadat kényelmetlenül. Ez azért van, mert családtagként kezelnek.
2017. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
nagyon gáz...én kellemetlenül érezném magam hogy szinte ők tartanak el.
2017. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Együtt laksz a barátoddal és a szüleivel, vagy hogy kell ezt elképzelni?
2017. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne érezd magad kényelmetlenül, elfogadtak, szeretnek, és nyilván tudják, hogy mivel tanulsz, nincs pénzed.
2017. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!