Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukám nem akarja elfogadni...

Anyukám nem akarja elfogadni a barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom kicsit "nyálas", pl ha itt van nálunk egész nap puszilgat,ölelget stb és kicsit gyerekes szóval ő sok mindenből viccet csinál de tud komoly is lenni ha olyan a téma

Anyukámnak ez nem tetszik

Mit tegyek?

Nem akarom megváltoztatni a barátomat

4 hónapja együtt vagyunk és eddig nem volt vele semmi baja se anyának csak az utóbbi 2 hétben lett


2017. júl. 31. 10:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az is a baja anyának hogy gyerekes..azzal mit kezdjek?
2017. júl. 31. 11:06
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy gyerekes hiszen még csak 16 éves.Jó pofa az anyud.
2017. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Az nem baj, hogy gyerekes, hiszen még gyerekek vagytok :)
2017. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell megjátszania magát és megváltozni, de fel kéne fognia, hogy a döglött macskát nem érdekli, ahogy téged puszilgat.

Ezek olyan dolgok, amiket minden pár csinál, csak van annyi intelligenciájuk, hogy nem nagyközönség előtt, hanem kettesben.

A szüleid jó hogy nem örülnek neki, hogy ezt kell látniuk.Nem értem ezen mi olyan bonyolult, miért nem fogja fel a srác, hogy neked ez gáz.

Nekem is volt 16 évesen barátom és igen, állandóan összenőve voltunk. De a szülők előtt tabu volt a dolog, még a kezemet sem fogta meg. Így is elég sokk volt nekik, hogy van barátom, eszembe nem jutott volna előttük nyalni-falni a barátomat.

Szerintem ez intelligencia kérdése.

A szüleid is gondolom nem előtted enyelegnek állandóan.

A gyerekes dologra nem tudok mit mondani, még kvázi gyerekek vagytok és a fiúk még később is érnek. Normális.

2017. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Elõfordulhat,hogy a szülõktõl látja nap mint nap,hogy "nyalakodnak".
2017. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy elég éretlen kijelentés, miszerint akkor meg kell játsza magát.

Nem, ember, csak tanuljon meg viselkedni. Ha az én gyerekemet nyalná falná valaki, közben infantilisan viselkedne, leülnék velük beszélgetni, és lefektetném a szabályokat. Ha ezt a szüleid nem teszik meg, akkor neked kell megtenni-kezdetben mondjuk úgy, hogy nem hívod meg magatokhoz. Ha rákérdez, miért, megmondod, hogy azért, mert a szép kérésed ellenére sem tud kulturáltan viselkedni, úgy ahogy teszi ezt a társaságban az emberek 90%-a. Ha jön a szöveggel, hogy ő nem fog megváltozni ezért, akkor egyszerű a képlet, közlöd vele, hogy csalódtál benne az önző és primitív hozzá állása miatt és gondolkozzon el azon, hogy ha hosszútávon veled szeretne lenni, megerőlteti-e egyszer magát azért, hogy a családod elfogadja. Ha nem, akkor ne pazarold az időd egy ilyen dacos kamasz srácra.

2017. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Az egész családomnak az a baja hogy gyerekes..

Mindenki azt mondja hogy nem illünk össze

Pedig ugyanolyanok vagyunk szinte

Mit tegyek?

2017. júl. 31. 18:10
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Majd elmúlik. Találsz később egy komolyabb fiút, ne aggódj emiatt.
2017. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%

Mondd meg neki hogy nem tetszik anyukádnak ez a "látványos szerelmeskedés"

ezt csak megérti

meg azt is megemlitheted hogy vegye előttük kicsit komolyabbra a figurát

2017. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
81%

Hát Kislány, én szülőként a következőt tenném:


Amikor látnám, hogy csócsál téged - holott ez nekem nem tetszik - elsőre szép szóval elmondanám neki a szabályokat, amik az ÉN otthonomban és abban az ÉN gyerekemre érvényesek.

Ha megismételné, kinyitnám az ajtót és elküldeném, ha a szép szóból nem ért.

Ilyen egyszerű ez!

2017. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!