Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan viszonyuljak anyósomhoz?

Hogyan viszonyuljak anyósomhoz?

Figyelt kérdés

Anyósommal nincs rossz viszonyom de amit az utóbbi időben művel minősíthetelen. Mindig mindenről van véleménye. Mindig okoskodik és mindent ő akar intézni.

2 hete voltunk a párommal és családjával egy szuper esküvőn. Ezt követően beszélgettünk erről és kiakadtam mert anyósom közölte velünk hogy nem kell még jövőre összeházasodnunk (annak ellenére hogy kb mindenki ezt kérdezte tőlünk). Sőt szerinte téli esküvőt kelleneajd tartani mert neki az tetszik. Meg hogy neki nem tetszik mindegyik ruha meg helyszín ám. Valamint hogy házasság nélkül nem preferálja a gyereket de azért megszólja aki későn szül.

Erre mit lehet reagálni? Hogy lehet ezt jól kezelni?

26N



2017. aug. 7. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Látom nem csak nálunk van ilyen probléma!

Én mind megpróbáltam anyossal 4szemközt,amit az elöttem szólok elmondtak!

Vannak tényleg biztos kivételek!

Nálunk az hogy én álltam ki magunk mellé mindig kihuztam a gyufát.

És igazából azt tanácsolom öszintén hogy neked menjen el minden a füled mellett.

Reagalj mást arra amit anyosod kérdez vagy hozzáfűz.

Azt mondom ha párod nem szólt rá akkor itt az ideje hogy elkezdje,így tudod te is hogy hogy is álsz a képben anyossal szemben.Parodnak mond el ez zavar téged,és figyelj h reagál rá!

Ha magadnak kell megoldani és anyósnak úgyse lesz jó.Akkor sehogy nem lehet majd kezelni,és lesz ez még rosszabb is.

Mert igenis vannak ilyen anyósok,tisztelet a kivételeknek.

Sok sikert

2017. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%

Neked nincs anyosod, kedves...


A páros anyját meg keszerelitek.

2017. aug. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Ennek mi értelme, hogy odanyögitek, hogy neked nincs anyósod? Mindenki érti, hogy kire gondol a kérdező.

Egyébként nem foglalkoznék vele, hogy miket mond, egyik füleden be, másikon ki.

2017. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy el tetszik mondani a véleményét. Egy két dolgot még átgondolunk, de szerintünk már nem fognak változni a dolgok. -Ezt a mondatot finoman, kedvesen. Nekem ez vált be, hátha neked is be fog jönni. Ja, és gratulálok!
2017. aug. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
idegméreg...
2017. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!