Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megkérnétek anyóst erre?

Megkérnétek anyóst erre?

Figyelt kérdés
Ma született meg a kislányom. Felhivott, mondta ha haza megyünk akkor jön. Hozza a másik unokáját is. Én viszont anyósomat és apósomat szívesen fogadom ha úgy van, de egy 4 éves gyereket nem. Ki tudja miket hordozhat magában amire egy 3-4napos babának nincs szüksége. Különben is, ugyanolyan unokája, kicsit otthon lehet hagyni. ( ő a kedvenc unoka és szeret a mamájáék lenni azért jegyzem meg hogy van neki is anyukája)
2017. aug. 9. 16:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
19%
10# igaza van! Anyósodékban lehet több baci van mint a gyerekben,főleg ha apuka kocsmázik,cigizik! Nevetséges vagy! Üvegbura alá nem akarod betenni a picit?
2017. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
41%
Ha neked lenne még egy 4 éves gyereked, azt elküldenéd a háztól, mert itt a pici? Nem kell feleslegesen parázni emiatt. Jöhet az anyós és a kicsi is.
2017. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%

# 10


Igazad van, amikor sógornőm szült, anyós kezet sem mosva (hetes busz, nyilvános vécé és tsai) fogdosta a kisbaba arcát. Ki volt írva, hogy kezet kell mosni, lelögybölte vízzel. Beteg is lett a baba...

2017. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem esik rosszul de ígyis el van hanyagolva a többi unoka. Ha már most van az új unoka akkor tiszteljen meg engem azzal is hogy a kedvenc unokáját otthon hagyja amikor elsőnek látja a picit! Talán ezzeé nem sértem meg.
2017. aug. 9. 17:51
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
Nincs azzal gond kérdező ha azt akarod hogy az újszülött legyen a középpontban, de akkor finomabban indokold meg hogy miért ne legyen ott a másik unoka: Még mindig fáradt vagy, kimerült, jelenleg terhedre lenne egy másik kisgyerek jelenléte. Mégsem olyan durva mint az hogy a másik megfertőzné a gyerekedet.
2017. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
38%
Még csak most szültél,de már benned van a féltékenység! Szerintem meg ez a legnagyobb problémád,csak próbálod kiszínezni!
2017. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
15%
Ha a kisgyerek beteg és fertőző, akkor anyósod is az, ha sokat van náluk. Szóval nem értem miért ne mehetne a gyerek. Miért kell rögtön ellenségeskedni? Talán a gyerek is kiváncsi a babára.
2017. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
58%

Komoly ma szültél? Azt hinném, szanaszét vagy esve meg jobb dolgod is van.


Nem szültem még, de ha utána megy a cset, lehet, fogok.

2017. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
16%
18# Jaa,most szült és már készíti elő a terepet a másik kisgyerek hanyagolására! :)
2017. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Én megértem a kérdezőnek a problémáját. 3 gyerekem van de a saját teljesen más mint egy "idegen" gyerek. A két nagyom amikor a pici megszületett nagyon unatkoztak nagyon kellett a férjem segítsége lekötni őket míg a császáros varrataimat ki nem szedték. Nem írtál kérdező mennyi időre mennének? Őszintén én a 4 éves gyerek anyja helyében már el sem engdném a kis lányt. Mert tudom mennyire fáradt tud lenni az ember egy szülés, egy kórházi tartozkodás után. Én a férjemet kérném meg erre a feladatra, mert az ő szájából másként hat mint a tiedből. Főleg ha hosszabb időt töltenek ott. Ha csak 1 nap akkor azért gondold végig megéri e konfrontálodni. Én unokatesós baba látógatóba nem vittem a gyerekeket de akkor is elmúlt bőven 6 hetes amkor elmentünk meglátogatni őket. Kérdés a kis lány milyen természetű. Szófogadó? Csöndsebb?
2017. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!