Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért rivalizál velem az...

Miért rivalizál velem az "anyósom" külsőségek terén? Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

Anyósomék hatvan körüliek, jómódúak, nagyon szeretik egymást, és az anyósom is nagyon csinos a korához képest. Elvileg még ki is jönnénk, de az a bajom, hogy szörnyen hiú. Állítása szerint negyvenéves kora óta nem volt smink nélkül utcán, nem mer senki előtt levetkőzni, mondván, már nincs olyan teste, amit mutogatnia tudna. Néha mesél a szexuális életéről az apósommal, illetve, hogy őt kétszer megválasztották középiskolában a legszebb lánynak.

Dietetikus vagyok, nem vagyok kifejezetten vékony, inkább normál alkat (nem duci!), és arányos. Igyekszem helyesen táplálkozni, és heti kétszer sportolni. A párom is jár edzeni, és szerencsére támogat a szakmámban.

Anyósom nyíltan összehasonlítja az alakomat az övével, mondván, mindkettőnk combban és csípőben széles, de persze, az én koromban ő nem így nézett ki. Ha megunja, vagy kihízza a ruháját (amik többnyire csinosak és divatosak), néha ad nekem belőle, és megszól, ha nagy rám a ruhája, mondván gebe vagyok és ideje lenne híznom egy picit (Előtte meg legpufizott...)

Az étrendemet is mindig szekálja, előtte az volt a baja, hogy a párom ezt nem fogja eltűrni, hogy magakat és füveket etessek vele, de amikor látta, hogy a páromnak bejön az új étrend, egy "ingyen táplálkozástanácsadó", azzal jön, hogy majd a gyerekünket kicsúfolják a "különleges étrendje" miatt.

Mindig csinál valami diétát, léböjtkúra, koplalás, fogyasztótabletta/tea, NorbiUpdate, néha megkér, hogy állítsak össze neki étrendet, vagy linkeljek be neki diétás fogásokat, kb két hétig bírja.


Nem csak velem ilyen, minden nőnek pontosan kielemzi az arcát/alakját, majd megosztja a többi nővel (pl. velem), hogy kinek hol vannak a kritikus pontjai, mennyit hízhatott, mennyit fogyhatott.


2017. aug. 26. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ez kamu.
2017. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
50%
Fiú vagy? Ha nem akkor biztos értenéd...
2017. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy kamu.Az anyósodnak az a célja,hogy megmutassa neked, felhivja arra a figyelmedet, hogy õ jobb nõ volt és most is jobb nõnek érzi magát nálad.Fáj neki, hogy megöregedett, de megtesz mindent azért,hogy jól érezze magát a bõrében.Ne foglalkozz vele!
2017. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha dietetikus vagy, célszerű megtanulnod helyesen leírni a hizlal szót, biztos gyakran használod. Amúgy biztos bosszantó, de próbálj meg nem törődni vele.
2017. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Anyósom nyíltan összehasonlítja az alakomat az övével, mondván, mindkettőnk combban és csípőben széles, de persze, az én koromban ő nem így nézett ki. Ha megunja, vagy kihízza a ruháját (amik többnyire csinosak és divatosak), néha ad nekem belőle, és megszól, ha nagy rám a ruhája, mondván gebe vagyok és ideje lenne híznom egy picit (Előtte meg legpufizott...)

Az étrendemet is mindig szekálja, előtte az volt a baja, hogy a párom ezt nem fogja eltűrni, hogy magakat és füveket etessek vele, de amikor látta, hogy a páromnak bejön az új étrend, egy "ingyen táplálkozástanácsadó", azzal jön, hogy majd a gyerekünket kicsúfolják a "különleges étrendje" miatt.

Mindig csinál valami diétát, léböjtkúra, koplalás, fogyasztótabletta/tea, NorbiUpdate, néha megkér, hogy állítsak össze neki étrendet, vagy linkeljek be neki diétás fogásokat, kb két hétig bírja. " Áh ugyanez volt nálunk is. :D

Engem az idegesített, hogy

1. a végére egy vaskos elefántnak éreztem magam

2. a legelképesztőbb marhaságokat hordta össze, hogy szerinte hogyan kéne fogyni

Mindig hangoztatja, hogy csak gyümölcsjoghurton él (ami egy cukros szar), figyeli ki mennyit eszik, volt, hogy egy rendezvényen a tőle több méterre ülő nőt figyelte, mennyit eszik. :DDD Szerintem az ilyen asszonyok így akarnak jobban tűnni az unalmas életükben, elfeledni, hogy a férjük egy sörhasú disznó.

Amikor lefogytam még jobban, akkor kb. bepánikolt. :D

" Jaj hát nézzétek már, akkor már a ruháim is nagyok neked."

Idióták ezek. Sajnos sok nőt tényleg így nevelnek, szocializálnak, legtöbbször a saját anyjuk.

Én elfogadom, hogy a legtöbb nő szebb vagy vékonyabb nálam, most ez engem mit érint?


Ha felveszed az jó táptalaj neki, én egy idő után ráhagytam, sőt direkt nem zavartattam magam előtte. Most is beszólogat, de ritkábban, mert vagy nem válaszolok, vagy röhögve annyit mondok, "ja megint híztam/fogytam ez van".

Te se vedd fel.

2017. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

10: Nekem eszembe sem jutna az anyósommal diskurálni.

Általában semmilyen nővel nem diskurálok, nem bírom őket idegekkel.

2018. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!