Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomtól megbolondulok, mit...

Anyósomtól megbolondulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyósom teljesen kiborít, tudni kell róla idős hölgy kissé süket és semmi higéniája nincs se önmagára se a környezetére ami azért nagy probléma mert 5hete született meg a kislányom akit óvok tőle de mivel egy lakásban lakunk így elég nehéz.. folyamatosan bejárkál hozzánk, kioktat mit hogyan csináljak ha bármire nemet mondok vagy azt mondom nincs igaza megsértődik mint egy gyerek.

Lassan kezd rámenni a dolog a kapcsolatomra a párommal, hiszen anyósom mèg mindig anyuci pici fiaként kezeli a fiát pedig már 35éves. Elköltözni szeretnék de erre nincs lehetőségünk sajnos.

Mit tegyek hogy jobb legyen?


Bocsi hogy hosszú lett, válaszokat előlre is köszönöm!



2017. szept. 27. 09:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehetnek a mai nők ennyire felelőtlenek? Mi lesz, ha kidobnak téged onnan, a gyerekedet meg ott kell hagynod, mivel te nem tudod eltartani? Erre nem gondoltál?
2017. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezért nem szabad összeköltözni senkivel,aki még az anyjával lakik, eleinte lehet,hogy minden szép és jó az anyósékkal, de aztán csak jönnek a problémák. Tisztelet a ritka kivételnek.
2017. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Anyósom nem velünk lakik mégis úgy gondolja jobban tudja a dolgokat mint bàrki màs. Lehet van amikben igaza van de gyereknevelésnél mi szeretnénk dönteni és ha ugy van sajàt hibàkat elkövetni.

Próbàljatok anyudékhoz menni aztàn albérlet vagy valami mert anyód nem vàltozik. Én is laktam vele mert pàrom van màr csak neki fia férje meghalt,nem ment az együttélés,eköltöztünk.

2017. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Mivel te döntöttél úgy, hogy egy másik gyerek nyakára szülsz, tűrsz. Azt a pénzt nyugodtan felhasználhattátok volna arra is, hogy elköltöztök, és akkor babázol le, amikor a magad erejéből el tudod tartani nem anyósod nyakán.
2017. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%

Hú,én sajnállak!Nincs elég bajod anyósoddal,még itt is kifogtad az összes tökéletesenélő,felelősségteljes,délelőtti okoskodót...

Bármennyire is szeretnék,nem tudok okos tanácsot adni.Pedig tudom mit élsz át,mi is anyósnál élünk.Pontosabban egy házban,aminek a fele a férjemé,fele anyósé.Ő is idős,igénytelen,ráadásul még kétszínű is,leszarja a gyereknevelési módszerünket,azt hiszi,ő bármit megengedhet magának.Lassan 10 éve élünk egy fedél alatt,és nem fogok hazudni neked,nem lett jobb a helyzet az idő múlásával sem.Az utóbbi hónapokban talán annyival másabb,hogy egyáltalán nem beszélünk,így nincs vita...mondjuk a történethez hozzátartozik,hogy első perctől kezdve nem csípjük egymást,ő azokat szereti,akik úgy táncolnak,ahogy ő fütyül,hát én nem ilyen vagyok 😊

Fröcsögni tud,hogy ez az ő háza,de a seprűt nem venné a kezébe...

Aki meg itt osztja az észt,hogy más nyakára szültél (és szültem és még fogok is én is),meg húzd meg magad meg ilyesmik,tehetnek egy szívességet.Neked is,nekem is 😊

Mi már nem akarunk elmenni,mert rengeteget költöttünk erre a házra,sajnálnánk itt hagyni,de ha úgy adódik,ti lépjetek.

Kitartást kívánok!Foglalkozz csak a babáddal és a férjeddel,anyósodat meg hagyd figyelmen kívül.Kerüld,ne szólj hozzá.Nézd levegőnek.

2017. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
De nagy arcod van 15ös, kár, hogy nincs mire, mert az életben semmit nem értél el, csak potyogtatod a gyerekeket a semmire. Taps-taps.
2017. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy anyósod igénytelen, nincs higiéniája, továbbá kioktat, hogy mit, hogyan csinálj, és ezzel nagyon idegesít - nos ezeket tudtad, vagy tudnod kellett gyermekvállalás előtt is. Ergo nem szülni kellett volna, hanem hajtani a külön költözést, és a saját otthonotokba, ahol rajtatok múlik a higiénia és anyósod csak látogatóba jön, oda kellett volna szülnöd.


És igen, eléggé tutyimutyi a párod, ha 35 éves korára nem tudott összerakni egy lakásra valót úgy, hogy anyjánál ingyen lakott. Illetve gondolom te sem 20 éves vagy, te sem albérletben laktál a párod előtti időkben, tehát neked is lehetett volna jócskán spórolt pénzed és ketten együtt még többre juthattatok volna.


Most nem tehetsz mást, mint takarítasz és nyelsz, amíg az anyósodéban laktok.

2017. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
40%
Drága 16os,téves a ténymegállapításod,de nincs okom neked magyarázkodni,nem is fogok 😊
2017. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

"de attól még nincs benne empátia"


Hát ha nincs, nincs...


Nézd, én még a saját anyámmal sem költöztem volna össze, pedig ő a szokásosnál is egy fokkal tisztább és rendezettebb volt, empátia is volt benne, viszont meg volt győzödve arról, hogy ő mindent jobban tud mindenki másnál, elsősorban nálam, és mindig neki van igaza.

2017. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenki válaszában van igazság, de attól mert leírjátok hogy nem ide kellett volna szülnöm a baba már itt van, ez nem megoldás.. lehet jobban átkellett volna gondolnom dehát nagyon szeretjük egymást a párommal és babát szerettünk volna, sajnos a boldogság ami ezzel jár elvette az ítélőképességem.

Akkor nem tudok mást tenni mint tűrni, aztán majd lesz ami lesz.

2017. szept. 27. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!