Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti bele mennétek ebbe a...

Ti bele mennétek ebbe a dologban úgy hogy anyós/anya le sem pontpontpont?

Figyelt kérdés

Sziasztok/jó reggelt!

9hetes a lányom, felkeltem megetetni, párom 4re állít 3 hangos ébresztőt amit kikapcsolok. Ahogy feloldottam a telefonját, ott volt egy sms a bátyjától hogy az édesanyjuk foga 64ezerbe kerül, és hogy fejenként a testvérek dobjanak össze 11ezret.

Nem válaszolt rá, oda is írta szép hogy ennyit ér az anyjuk. Lényegtelen, nem érdekel hogy kifizeti vagy nem fizeti a kis nyamvadt 11ezret, de mégis elég rosszul esne, hiszen! Mint mondtam 9hetes a lányom, gyalog 10 perc sétára laknak, kedves anyósom egyszer nézte meg, após egyetlen egyszer sem látta, és ha ment hozzájuk a párom se kérdeztek felőle! Amikor anyós eljött, sem egy tál levest, sem egy 300 ftos popsitörlőt nem hozott, nem vagyunk rászorulva, és nem várom el, de mégis csak az unokája. Na meg az a látogatás olyan volt hogy 10 percre beszaladt meg kiszaladt. Szeretném a mondanivalómhoz hozzátenni, hogy a párom a 8 általánost befejezve munkába ment, felnőtt fejjel végezte el a szakmáját amiben dolgozik, illetve amikor 18 éves lett felvett az anyjáéknak egy összeget amit elfelejtettek rendezni és ennek isszuk a levét, mert ezáltal miatta hitelt felvenni nem tudunk hiszen bárlistás! Mindegy, a kérdésem hogy ti ezt kifizetnétek??? Így hogy a fejeteket sem sz.rják le, mert semmi ragaszkodást nem mutatnak sem a fiúk sem az általa született unokájuk iránt!?


2017. okt. 13. 04:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
26%
Én segitenék anyának.
2017. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben, NOMRÁLIS családban, normális körülmények között nyilván mondanám, hogy fizesse ki. De ebben az esetben már maga a felszólító sms is durva, pláne ha nem volt előre megbeszélve. Nem tartom normális dolognak, hogy egy kisbaba mellett (meg amúgy sem) az ingyenélő, semmirekellő anyósnak a fogait kell kifizetni. El kellene menni dolgozni és akkor lenne miből. Nem sok az a 11.000 ft, de nyilván tudnátok a gyerekre is költeni.

Amúgy meg ebből kiindulva addig örülj amíg nem mennem át!

2017. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!