Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Torkig vagyok apósommal. Mit...

Torkig vagyok apósommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 37éves nő vagyok.

Az a helyzet hogy van egy élettársam akivel több mint fél éve élünk együtt.

Ő az apjával élt eddig, viszont most vettünk egy házat hogy külön legyünk.

Amikor bejelentettük apósomnak a költözés hírét, sírni kezdett, hogy egyedül marad és arra kért hadd jöjjön velünk az új házba. Nem szívesen de beleegyeztem, tekintettel arra, hogy azért mégiscsak a párom édesapja..a lényeg..

Hogy hétvégén költözés és apósom egyre elviselhetetlenebb..

Folyton beszól, és arra céloz hogy én nem illek a páromhoz..

Nem fogom bíni hosszútávon vele az együtt élést..

Tanácstalan vagyok..ti mit tennétek a helyembe??



2017. okt. 23. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
gondolom nem véletlen, hogy párod 40 évesen is otthon lakott...
2017. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%

"Folyton beszól, és arra céloz hogy én nem illek a páromhoz.."


Talán magának akar...

2017. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
37 éves vagy. Öregszel. Ne pocsékold erre a fickóra az idődet. Ha normális lenne fel se merült volna, hogy jön az apja hozzátok, mert lerendezte volna a dolgot.
2017. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Addig nem szólogatott be? Most jött rá, nem illessz a fiához?Ha addig is ez volt, miért egyeztél bele a hozzátok költözésbe? Ha csak most csinálja, akkor még bolond is.Nemhogy örülne, még ő kekeckedik.

Én biztos nem engedném az én házamba lakni, látogassátok, majd megszokja. Biztos maga mellett akarta tartani a fiát örökre, te beléptél a képbe és ugrott a terve.

A párod megvéd? Ő megmagyarázza neki, hogy ezt ő dönti el?

Hány éves az öreg? Ha nem akar maga maradni, nősüljön meg.De a fiát végre hagyja élni azzal akit akar.

2017. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!