Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megbántottam barátnőm szüleit,...

Megbántottam barátnőm szüleit, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Telefonáltunk, nem tudtam hogy ki vagyok hangosítva, aztán mikor a barátnőm beszélt nekem a huga közbe “ordított”

Én meg azt mondtam hogy egy neveletlen kis p*cs

Ezt hallották

Aztán ott tartunk hogy szinte már tiltani készülnek tőle

Mit tegyek?



#harag #anyós #húg #após #idegölő #Idegesítő tesó #Idegroncsoló
2017. nov. 9. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Kérj bocsánatot
2017. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Hát ez elég gáz, ebből szerintem kimagyarázni sem lehet magad. Máskor gondolkozz, mert csak a barátnőd húga és ilyet mondani rá kicsit erős :D

Szerintem annyit tudsz tenni hogy bocsánatot kérsz, nem kötelességből hanem őszintén. Mondd hogy nem gondolkoztál és nem gondoltad komolyan és talán egy kis nyali is belefér :D abban legyél kreatív, anyosnak virág vagy ilyesmi

2017. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Világi balfaasz, igazuk van és nem azért mert a saját gyerekük hanem mert egy kislányra mondtad,lehet hogy nem is hallotta vagy látta hogy telefonál a nővére.

Le lehet pontozni, nem érdekel. :)

2017. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Ez jó :D Tényleg vigyél virágot és kérj bocsánatot.

Amúgy hány évesek vagytok? Gondolom 15/16?

Szerintem soha nem fognak őszintén a szivükbe zárni egy ilyen kijelentés után, de azért nem szabad egyből feladni. Talán van némi esélyed, ha tényleg látják rajtad, hogy meggondolatlan voltál és nem gondoltad komolyan.

2017. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Nekem hihetetlen, hogy valaki a barátjával kihangosítva beszél a család füle hallatára, kivéve, ha valami "konferenciát" tartanak, mert közösen kell megbeszélni valamit.

Ne vedd zokon, de nekem ez totál életszerűtlen!

2017. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Hát,a barátnődnek se kéne ilyet mondanod a húgára....Hány évesek vagytok és hány éves a húga?Amúgy fura nekem is a sztori.Családi körben ki vagy hangosítva tudtod nélkül?
2017. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ment is a negatív, “balfaasz”

Szerinted magába beszélt?

Szövegértésed nulla


A kislány 10 éves

Nincs tesóm, nem értek a gyerekek nyelvén, de nekem ez sok

2017. nov. 9. 22:34
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Én ebben a sztoriban még azt nem értem, hogy miért voltál kihangosítva.
2017. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó.
2017. nov. 9. 23:32
 10/21 A kérdező kommentje:
Én sem tudom miért voltam kihangosítva
2017. nov. 9. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!