Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megbántottam barátnőm szüleit,...

Megbántottam barátnőm szüleit, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Telefonáltunk, nem tudtam hogy ki vagyok hangosítva, aztán mikor a barátnőm beszélt nekem a huga közbe “ordított”

Én meg azt mondtam hogy egy neveletlen kis p*cs

Ezt hallották

Aztán ott tartunk hogy szinte már tiltani készülnek tőle

Mit tegyek?



#harag #anyós #húg #após #idegölő #Idegesítő tesó #Idegroncsoló
2017. nov. 9. 21:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Most úgy tűnik engem akarnak nevelni, hazugságra meg képmutatásra... Fura dolog ez :)
2017. nov. 9. 23:35
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Fáj nekik az igazság, hogy nevelni kéne a gyereket, hogy ne ordítson mások telefonálása közben.
2017. nov. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
Egy 10 éves gyerekről beszélünk aki ráadásul a barátnőd testvére, igenis bunkóság így beszélni róla. Oké bunkó volt a gyerek neveletlen de attól még egy nálad fiatalabb kisgyerek aki a barátnőd testvére.
2017. nov. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Itt nincs sztem miért bocsánatot kérni. Egyébként nem biztos, h tudta, h telefonál nővére, plusz kihangisítva amit ő mond is hangosabb.

Itt neveletlen a bmőd volt. Senkit nem hangosítunk ki úgy, hogy nem tud róla illetlenség

Sőt nálunk szokás arrébbmenni privát beszélgetéskor.

Ha ezért tiltják, akkor igen furák....

Én kb elfelejteném mire legközelebb találkozunk, nemhogy azt várnám hogy bocsánatot kérj egy hirtelen felindulásból való beszelólásért, ami még csak nem is durva..


Bár ez az én véleményem


30/N

2017. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező,a 11-es és a 13-as válaszodból az derül ki,hogy szerinted nincs miért bocsánatot kérned,sőt,teljesen igazad van.Nos,akkor szerintem amikor legközelebb ott vagy,állj eléjük és mondd:én nem hazudok,és nem vagyok képmutató,és a maguk 10 éves gyereke egy neveletlen pitsa.Majd írd meg hogy ment :D Embeeer,szerintem a stílusodat tekintve összeilletek a neveletlen barátnôddel aki kihangosít a tudtod nélkül.A kishúg viselkedése a legnormálisabb a sztoriban.Te talán sosem ordítottál nem megfelelő időben 10 éves korodban?!???Embeer..Na majd írd meg a reakciójukat az őszinteséged hallatán.
2017. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%

Hát részvétem :/ ez vonat elment.

De tanuld meg egy életre, hogy gyerekre ilyet mondani nem szabad! Én is tiltanám a lányom egy ilyen alaktól. Ki tudja, még agresszív is lehet.

2017. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván nem illik ilyet mondani egy gyerekre, akkor sem, ha tényleg neveletlen, mint ahogy nem illik valakit le dagadt disznózni sem, akkor sem, ha tényleg kövér, vagy le vén szatyrozni, akkor sem, ha tényleg öreg, stb. Én nem azt vitatom, hogy jogosan mondta-e a kérdező, vagy sem, mert lehet ez a személyes véleménye a kiscsajról, de attól még nem való így beszélni róla.


VISZONT ha valakivel kihangosítva beszélünk, akkor ezt illik neki elmondani, pont azért, hogy tudjon róla, a beszélgetésüket mások is hallják, ezért ennek tudatában fogalmazzon. Úgyhogy itt a barátnőd is hibázott, te is hibáztál, hugica is hibázott. Ehhez képest mégis csak a szülők vannak kiakadva, miközben úgy veszem ki a leírásból, hogy a három érintett már rég napirendre tért a dolog fölött.

2017. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, már meg ne haragudj de TE kérdezted hogy mit tegyél. Mi tanácsoltuk, hogy kérj bocsánatot mert gondoltuk, ha már megkérdezed mit tegyél akkor azt azért kérdezed mert ki szeretnél velük békülni.

Senki sem akar képmutatásra és hazugságra nevelni ;) nekünk aztán oly mindegy, csak akkor nem tudom minek kérsz tanácsot :D

2017. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
19-esnek tökéletesen igaza van.
2017. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Az okés ha valski tanácsot ad, úgy hogy érvel

De hogy még valaki azt se tudja melyik választ írtam én (pl. A 13-ast nem) az ne ossza az észt

2017. nov. 10. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!