Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy viselkednétek ha így...

Hogy viselkednétek ha így reagálna valaki arra hogy gyereketek lesz?

Figyelt kérdés

30as házaspár vagyunk,stabil háttérrel, épp ideális lett a gyermekvállás,össze is jött,mint a nagy könyvben (fél év járás után összeköltözés,rá 4 évre házasság,saját ház,2.évfordulón baba a pocakban)

Letelt az első trimeszter,beavattuk a családot.Egy kivétellel mindenki örült.

Anyós első reakciója annyi volt,korai még,ugye nem tartjuk meg,gondoljuk csak át...

Nem szeret,ezen túltettem rég magam,de a fia gyereke is,hogy mondhat ilyet.Eljöttünk egyből,hormonok ide vagy oda nem akarom többet látni,hogy mondhat ilyet egy ártatlan kis lényre.

(nem első unoka,nem az a baja,hanem hogy elbettem a kisfiát akire úgy gondolt örökké vele fog élni)


2017. nov. 11. 17:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Amikor mi közöltük a jóhírt, bömbölve a fia nyakába borult, hozzám se szólt anyós, és onnantól nyíltan kikezdett. Ráfaragott, mert a párom mindenben mellém állt. Gyerekem szempontjából rosszul esik, de egyáltalán nem érdekli a kicsi, mert nem adtam oda neki, hogy nevelje. Szóval lehet, hogy nem kell eltiltani tőle, mert magától leszakad rólatok. Egyébként én is azt tenném, amit a többség írt. A felháborodásod hormonok tombolása nélkül is jogos.
2017. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Most szembesült azzal, hogy örökre a családja része lettél akkor is, ha nem szeret. Majd túlteszi magát rajta. A gyereket attól még valószínűleg szereti majd.
2017. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a saját anyám mondta amikor bejelentettem, hogy a férjemmel babát várunk, hogy "remélem a saját kontódra tervezed és nem az enyémre" és láthatóan haragudott valami ismeretlen okból.

Hát, mit is mondjak, nem esett jól.

Viszont amikor már látszani kezdett, onnantól teljesen megváltozott, mindennel elhalmozott és haláláig a fiam volt a mindene. Egész életemben nem volt annyi szeretetben részem tőle, mint a fiamnak egy hét alatt. Az életét adta volna érte.

Furcsa dolgok ezek!

2017. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ahogyan előtte is viselkedtem.
2017. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy ahogy te. Nem is engedném a gyerek közelébe.



Mi anyóssal évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, elég durva húzásai voltak. Ha kíváncsi lenne az unokájára, akkor sem engednénk soha a közelébe. Sőt, nem is tudna a létezéséről.

2017. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
vagy megved parod es akkor hatha leall vagy en helyedben megszakitanam a kapcsolatot.. gondolom akkor kisfiat sokszor latogatja stb:) iylen negativ legkor es ember nemvalo kismama kozelebbe
2017. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tőlem azt kérdezte és meghagyjátok? Látszott nem örül. Sajnos elvetéltem de ha újra terhes leszek el se mondom neki. Ne foglalkozz vele az ilyen gonosz emberek azt se érdemlik hogy rájuk gondolj.
2017. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Párod meg ült ott, mint egy fotoszintetizáló növény?
2017. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!