Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok mivel húzta ki az...

Nálatok mivel húzta ki az anyósotok a gyufát? Vicces sztorikat is várok.

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
43%
Olyan dolgokra kolti a penzt,amire semmi szuksege.
2017. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
84%

3 ès fél éve vegetáriánus vagyok, a barátommal 2 éve vagyunk együtt, szóval mióta ismer, sose ettem húst (halat se).

Pár hete volt egy családi összejövetel és ő készítette a kaját.

Ilyen mini szendvicseket csinált és persze az összeset telerakta felvágottal, hallal, rákkal, meg tepsiben sütött valami darálthúsos cuccot, pedig teljesen jól tudta, hogy én is jövök. Aztán amikor látta, hogy mindenki eszik és én meg nem, odajött hozzám és megkérdezte, hogy én tudok-e valamit enni, ezt természetesen miközben bele tolta a képét a fejembe, mert nem ismeri a privát szféra kifejezést... Erre válaszoltam neki, hogy nem. Majd barátom mondta neki, hogy igazán csinálhatott volna pár szendvicset hús nélkül. Erre anyós válasza, hogy ő nem ért ahoz (, mert nem tud felvágni egy kib*szott paradicsomot, egy uborkát meg egy kis salátát és azt rárakni a kenyérre...), de amúgy meg van amire halat rakott. (Azt is nagyon jól tudja, hogy halat se eszek) Majd felrobbantam.

2017. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
89%
Vannak ám anyósok. :D
2017. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem saját történet, de elmesélem. Egy barátnőm 24 volt, a férje 22, mikor összeházasodtak. Született két lányuk. Az elsőnél anyósa be se jött a kórházba, annyira haragudott, hogy lány lett. A másodiknál azt mondta, hogy ő nem kíváncsi tovább a gyerekekre, mert nem fiúk. A második gyerekkel való terhességnél már csalta a barátnőmet a férje, s az anyósa azt mondta, hogy el kell nézni, mert fiatalon nősült a fiacskája és az egér is megun egy likat. A szeretőjét felcsinálta, s így ott is hagyta a barátnőmet a gyerekeivel. Az a nő is férjes asszony volt 2 fia volt és a barátnőm férjétől is fia lett. Az anyós tehát addig túrta-fúrta a házasságot, míg külön nem lettek, de a gyerekeket sem a férje, sem az anyósa, sem az apósa, sem a nagynéni nem látogatja. Szerintetek milyen pasi az ilyen, akinek anyuka így telebeszéli a fejét és inkább neveli a más két gyerekét, mint a két sajátját, csak mert nem olyan neműnek születtek, amilyennek anyós elképzelte?
2017. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
94%

"Olyan dolgokra kolti a penzt,amire semmi szuksege."


És ahhoz neked meg ki közöd van?

2017. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
97%

Látom, ott van a kulcsszavaknál, hogy anyuci pici fia (is).


Nálunk az történt, hogy anyósék falujába költöztünk, ő pedig fűnek-fának úgy adta elő, hogy "megvettük a házat". Ezzel nem is nagyon foglalkoztam, mert úgy gondoltam, egy család lettünk, ő biztos így használja a szavakat.

Férjem munkahelyén egy kollégája szóvá tette, hogy te csak hallgass, nektek anyádék a seggetek alá raktak egy házat. Na ott eldurrant a férjem feje, és beolvasott mindkettőnek, mert saját pénzből, saját erőből vettük, egy fillért nem adtak bele. Szóval na ja, amikor már visszahallod ilyen formában, ott már ki van húzva az a bizonyos gyufa.

2017. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
99%

Amikor elkezdte híresztelni, hogy milyen férfiakkal látott a kocsmában. Természetesen munkaidő alatt és sosem járok kocsmákba. :D ültem a munkahelyemen és jött a telefon egy ismerősömtől, hogy állítólag a város másik végén láttak enyelegni egy pasival. :D


Aztán bekeményített, elment venni 2 SIM kártyát és egyikről a páromnak küldözgetett sms-eket, hogy "jó volt ma veled", a másikról meg nekem, hogy "szeretlek" stb. Mindezt olyan időpontokban (munkaidő után), amikor tudta, hogy együtt vagyunk. :D


Kaptam közösségi oldalakon is "szerelmes leveleket" meg ismerkedős szövegeket, mindezt természetesen profilkép nélkül tette úgy, hogy összesen 2 ismerőst vett fel. :D


Amikor rájött, hogy semmi nem használ, akkor elkezdett nyilvánosan megalázni, mire én feljelentettem.

Ott meg is szakítottuk vele a kapcsolatot, számot és mail címet is cseréltünk. 6 éve eltűnt az életünkből. :D

2017. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
89%

Nem az anyós, hanem a volt barátnőm nagymamája. Kedves, aranyos teremtés. Örömmel mentem a karácsonyi ebédre, bár amúgy nem nagy kedvem volt hozzá, de úgy voltam vele, hogy eszünk-iszunk beszélgetünk, aztán majd csak eltelik az idő. Na, a beszélgetés nem volt túl érdekfeszítő, viszont a nagymama úgy hárompercenként megszólalt, hogy "Fogyasszatok!" Aztán utána közvetlen mindenkinek külön-külön, hogy "Fogyasszál!". Persze már rég degeszre ette magát mindenki, én pedig minden alkalommal udvariasan megköszöntem, és mondtam, hogy nagyon finom volt minden, jól laktam, nem tudok többet enni. Az ötödik után elkezdtem számolni. A tizenötödiknél megfogadtam, hogy ha eljutunk húszig, akkor udvariasan megmondom, hogy ha még egyszer megkérdezi, akkor azonnal felállok az asztaltól és elmegyek. De erőt vettem magamon, és a huszadiknál csak simán megköszöntem a vendéglátást, sajnálatomat fejeztem ki, hogy nem tudok tovább maradni, majd eljöttem. Az egész család annyira fura volt, mint valami szekta, úgyhogy rövid időn belül ki is léptem ebből a környezetből.

Persze ennél nagyobb bajom sose legyen.

2017. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim válasza:
90%

Azzal, hogy forintb*szó.


56 éves, jó anyagi körülmények között él, mégis 5 forintokon képes patáriázni, ami amúgy nem érdekelne, ha nem a páromat ugrasztanà mindenre. Azt képzeljék el el, hogy hetente kell bevásárolni vinni, külön az Aldiba, Auchanba, Spárba, Lidlbe. Pl kenyeret csak az auchanba vesz, húst csak a sparba, sajtot,tejfölt csak az aldiba. És mindezt azért mert mondjuk 5Ft kulombség az áruk között . Ha az aldiba épp nincs sajt, akkor inkább nincs otthon 1 hétig,máshol nem vesz.

Ha épp főz valamit, és hiányzik valami alapanyag, eszébe se jut az utcajukban lévő kisbolt a leszaladni, el kel vinni oda , ahol a legolcsóbb.


Banánt pl úgy vesz, hogy nem leemel egy fürtöt, hanem egyenként letépkedi őket, mert ő a fürt végén azért a kis csomóért ő nem fizet.

Rohadt idegesítő!!!!


És mindennel ez a rohadt spórolás, mosni sem rendes programon mos, hanem bekapcsolja a “gyors mosás “ funkciót , ami arra való ha pl 3-4 pólót mosol csak ki, és fél óra alatt lejár , na most ő dugig pakolja a gépet gyorsmosásra, és olyan büdösek a ruhák mint az állat.

Ja, azt majdnem elfelejtettem, hogy a mosópor természetesen kizárólag Ázsia center, aminek a minőségéről ugye nem kell beszélnem.

( ő pedig állítja , hogy ugyan az az Ariel, mint amit rendes boltban meg kapsz ,aha. )

2017. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
84%
megette a sütimet. :'(
2017. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!